Найсвіжіше:
• Довгі місяці надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть двох осіб за вплив на посадовців ТЦК • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Що зміниться з 1 травня: тарифи, субсидії, виплати, пенсії, відстрочки та квитки УЗ • У сусідній Львівщині потяг зійшов з рейок: є загиблі • «Тернопільводоканал» пояснив, звідки беруться різниці та хто за них платить • У Бережанах відвели землю під масштабний реабілітаційний центр • Вибираємо моторну оливу: огляд новинок від Shell • Спалах кору на Тернопільщині: під ударом діти до трьох років • Робота в Німеччині: можливості, вакансії та перспективи для українців • Небесне військо поповнив старший солдат з Монастирищини • Закупівля з Тернопільщини увійшла до загальноукраїнського ТОП-3 • Навіки 33: на Донеччині загинув воїн з Шумщини • На Херсонщині Тернопіль не добудував обіцяні будинки, а на Сумщину відправив гроші на зарплати, – розслідування • На Сумщині ворожий дрон забрав життя воїна з Гусятинщини • Після тривалої хвороби помер військовий з Козівщини • «Агрон» – володар суперкубку Тернопільщини з футболу: деталі • Удар ножем у голову – і домашній арешт: рішення суду в Тернополі • Кременчанин врізався в авто з вагітною жінкою за кермом • Ротація військових: як працює система, без якої неможливо виграти війну • Уродженець Тернопільщини більше не очолює головний університет країни • Чи знизять мобілізаційний вік в Україні: в Офісі президента дали відверту відповідь • Уродженця Тернополя судитимуть за державну зраду • На війні загинув військовий «Правого сектору» з Тернопільщини • На Тернопільщині продають великий спиртовий завод
rss

Помер знаний та шанований студентами викладач тернопільського університету  


Опубліковано: 13 Грудня 2024р. о 21:23

12 грудня 2024 року помер кандидат економічних наук, доцент Західноукраїнського національного університету Віталій Григорович Мельник. Про сумну новину повідомив рідний вуз. 

– У важкий час скорботи поділяємо гіркоту непоправної втрати дружини – професора кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Алли Федорівни Мельник, а також усіх, хто знав, любив і поважав Віталія Григоровича, передаємо слова підтримки, сумуємо разом із Вами, – йдеться в повідомленні навчального закладу.

Заупокійна відправа – 14 грудня об 11.00 год, а чин похорону – о 12.00 год.

Віталій Григорович народився у селі Джурин Вінницької області 7 серпня 1948 року. Навчався у Західноукраїнському національному університеті, став одним із перших випускників Тернопільського факультету у 1970 р., отримавши диплом з відзнакою. Був надзвичайно активним студентом, став ініціатором створення фотолабораторїї у закладі вищої освіти. З вересня 1970 р. почав працювати на посаді асистента кафедри бухгалтерського обліку та аналізу. 2003 р. до 2013 р. був заступником декана факультету обліку та аудиту.

Віталій Мельник стояв біля витоків і становлення закладу вищої освіти, він був неймовірно доброю, мудрою та відданою роботі людиною. Вічна і світла пам’ять!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
1 Травня
30 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше