Найсвіжіше:
• Борщів’яни здобули важку виїзну перемогу над «Поділлям» з Березовиці • Заліщицький “Дністер” залишився без головного тренера • Поблизу Козови внаслідок аварії постраждала 24-річна жінка • У річці на Тернопільщині в кілька разів перевищено норми нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, заліза та нафтопродуктів • На Харківщині загинув солдат з Монастирищини • Вірменська громада у Бережанах відновлює храм святого Григорія (фото) • У Тернополі ТЦК мобілізував недієздатного чоловіка з інвалідністю II групи з Козівщини – чи вдалося повернути його зі служби • Тернопільський краєзнавець став лауреатом Всеукраїнської премії • У курській області рф загинув 51-річний воїн з Тернопільщини • У Зарваниці відбулася масштабна проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України • Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Кременеччині вандали понівечили могилу воїна на 40 день після поховання • На Монастирищині стартує другий етап українсько-польських пошукових робіт • Від Тернополя до NASA: внесок земляка в космічну еру США • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • Співак з Тернопільщини офіційно розлучився з дружиною, з якою розійшовся майже рік тому • У ТЦК сказали, хто обов’язково має пройти ВЛК • Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля» • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини
rss

Понад 3 тонни спирту без відповідних документів виявили патрульні з Тернопільщини (+фото)


Опубліковано: 10 Січня 2024р. о 15:35

Учора, 9 січня, під час несення служби на дорожній станції патрульної поліції у місті Зборів, інспектори зупинили автомобіль Iveco. Спілкуючись з водієм, поліцейські помітили, що останній помітно нервував.
Тож відповідно до статті 34 Закону України “Про Національну поліцію” інспектори провели поверхневу перевірку транспортного засобу. Як наслідок, в автомобілі виявили 4 пластикові ємності, наповнені рідиною з характерним запахом спирту. Чоловік походження товару пояснити не зміг, а вміст виявленого відрізнявся від фактичної товаро-транспортної накладної.
Відомо, що слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) ККУ.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
22 Червня
21 Червня
20 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше