Найсвіжіше:
• Збували “кратом” на Тернопільщині: резонансну справу направлено до суду • 500 доларів за «вирішення питання»: п’яного водія зупинили у Бучачі • Тактичний рюкзак: як обрати надійне спорядження для екстремальних умов • На Тернопільщині відремонтували 40 тис м² дорожнього покриття • Письменник і блогерка здивували неформальним весіллям у Тернополі • Аферист із Тернополя ошукав людей на 200 тисяч грн • Музей війни у Збаражі поповнився макетами скидів дронів • У Ланівцях пенсіонера оштрафували за удар племінника під час сварки • На Бережанщині судили чоловіка через бійку біля магазину • На Донеччині загинув воїн з Борщівщини • Спочив у Бозі доцент тернопільського університету • На Харківщині загинув командир роти безпілотних систем з Тернополя • 14-річна водійка потрапила в ДТП разом з однолітками: діти госпіталізовані • Чемпіон Тернопільщини заявив на новий сезон 21 футболіста • На Теребовлянщині чоловік через ревнощі ледь не вбив сусіда • Перестало битися серце футбольного тренера з Борщівщини • Спочив у Бозі літописець Тернополя • Визначилися півфінальні пари Ліги чемпіонів Тернопільщини з футболу • Тернопіль замовив за 14 млн євро 27 нових тролейбусів • На Кременеччині засудили свідка, який намагався вигородити ґвалтівника • На Донеччині загинув воїн зі Зборівщини • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • Відомий священник-блогер з Тернопільщини розповів про містичний досвід і нічний напад • Спочила у Бозі дружина священника з Тернопільщини • На Тернопільщині відбулося одразу кілька футбольних спарингів
rss

Понад мільйон доходу, квартира, недобудований будинок та три іномарки: що задекларував нардеп-олімпієць з Тернопільщини


Опубліковано: 3 Травня 2024р. о 8:51

Про заробітки одразу в трьох установах, нерухомість у Тернополі і під Тернополем та три автівки повідомив у своїй декларації про доходи та майновий стан за 2023 рік народний депутат з Тернопільщини, голова Тернопільського відділення Національного олімпійського комітету (НОК) Іван Калаур (провладна партія «Слуга народу»).

Іван Калаур задекларував 808 тис. 878 грн. отриманих протягом 2023 р. (плюс 150 тисяч у порівнянні з 2022 роком) за основним місцем роботи (Верховна Рада), а також дві суми зарплати за сумісництвом – 145 тис. 387 грн. від Західноукраїнського національного університету (професор кафедри) та 70 тис. 931 грн. від Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва, де він провідний науковий співробітник. У цій установі він також отримав 46 тис. 781 грн., як дохід від наукової діяльності. Його дружина, Інна Зайцева-Калаур, отримала 232 тис. 364 грн. за основним місцем роботи – Західноукраїнським національним університетом і скромних 289 грн. від «Райффайзен банку».

Загалом, якщо підбити всі доходи родини Калаурів, то річний сімейний бюджет становив 1 млн. 304 тис. 630 грн. або в середньому 108 тис. 719 грн. І це лише офіційні доходи!

Іван Калаур володіє квартирою у Тернополі, площею 96,3 кв. м, набутою у 2013 р. У 2020 р. в один день на його доньку Анну оформлено дві земельні ділянки у с. Підгородне (під Тернополем), площею 5000 і 5010 кв. м. (кожна вартістю 25 тис. грн.), також донька володіє недобудованим будинком у Підгородньому, площею 286,7 кв. м.

Нардеп володіє двома автомобілями: «LANCIA DEDRA» (1992 р.в., придбана у 2014 р.) та «TOYOTA RAV-4» (2019 р.в., придбана у грудні 2019 р. у салоні за 818 тис грн). Дружина нардепа має у власності «VOLKSWAGEN TIGUAN» (2016 року випуску), за яку, якщо вірити декларації, жінка у 2021 році заплатила скромних 77 тис. 251 грн.

Іван Калаур задекларував готівкові кошти в сумі 20 тисяч доларів (плюс три тисячі до минулого року) та 80 тис. грн. (плюс 50 тис. грн.), а його дружина – 130 тисяч гривень. На банківських рахунках у подружжя понад 70 тисяч гривень.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
21 Квітня
20 Квітня
19 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше