Найсвіжіше:
• Понад 20 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Кременеччини • Війна забрала життя випускника тернопільського училища  • Новий скандал з ТЦК: військовому оголосили підозру за жорстоке побиття тернополянина • Спочив у Бозі колишній заступник міністра з Гусятинщини • Юний воїн-янгол з Тернопільщини поповнив ряди Небесного війська • «Запоріжжяобленерго» відновило електропостачання у 17 населених пунктах повідомив Андрій Стасевський • ДТП у Тернополі: аварію спровокував житель Гусятинщини • У Буковелі масово отруїлися діти з Тернополя: що відомо • Перестало битися серце працівника Укрпошти з Борщівщини • Захисників з Тернопільщини нагородили відзнаками Міністра оборони України • Колишнього генерала з Тернопільщини затримали у Польщі за підозрою у роботі на РФ • Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці
rss

Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Шумщини


Опубліковано: 3 Травня 2026р. о 7:30

Підтверджено загибель Захисника України — солдата Мартинюка Миколи Володимировича із Шкроботівки Великодедеркальська об’єднана територіальна громада, що на Шумщині, навідника-оператора механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А4***.

Життя Захисника обірвалося 11 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Дачне Покровського району Донецької області. До цього часу Микола Володимирович вважався зниклим безвісти. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого, – йдеться в повідомленні Великодедеркальської селищної ради. 

Вічна пам’ять, шана і слава Герою.

Про дату, місце та час зустрічі й чин поховання у селищній раді обіцяють повідомити згодом.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
27 Травня
26 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше