Найсвіжіше:
• Дефіцит донорської крові: у Тернополі шукають донорів 4-ї групи • На дорозі Тернопіль – Львів перекриють руху по одному з мостів • Як вибрати сервіс для регулярних обмінів криптовалюти в Україні • Як зрозуміти що капот потребує ремонту або заміни? • На Сумщині загинув музикант від Бога з Борщівщини • Помер старший сержант з Кременеччини • ДТП на Бережанщині: до лікарні потрапили водій та пасажирка мотоцикла • Чому заводське тестування електроніки важливе не менше, ніж заявлені характеристики • У Чорткові збільшуються плата за проїзд у громадському транспорті • На війні загинув випускник тернопільського університету • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – судитимуть жителя Бережан • Спочила у Бозі знана лікарка з Бережанщини • Перестало битися серце 41-річного учасника бойовий дій з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря чемпіонату Тернопільської області з футболу • Спочила у Бозі вчителька музучилища з Тернополя • Війна забрала життя випускника гімназії з Бережанщини • Прокуратура вимагає від релігійної громади Тернополя сплатити 1,2 млн грн пайової участі • Вандалізм у Шумську: біля двох навчальних закладів пошкодили бруківку • На Зборівщині вандали пошкодили шкільний автобус • На Тернопільщині синоптикиня торгувала довідками про “погану погоду” • На Тернопільщині руйнується історичний палац XVIII століття • На Донеччині загинув 50-річний воїн з Тернопільщини • 13 місяців очікування і надій: на Донеччині загинув воїн зі Зборівщини • Земля, квартири і гроші: чим володіє керівництво податкової Тернопільщини • Місяці очікування і надії: війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини
rss

Релоковане на Тернопільщину підприємство експортує продукцію у 60 країн світу


Опубліковано: 5 Березня 2026р. о 19:16

На Тернопільщині в Байковецькій громаді активно працює Акціонерне товариство «Технологія», яке релоковане з Сумщини. На ньому з робочим візитом подував начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Тарас Пастух.

Керівництво підприємства розповіло гостям історію створення компанії, її продукцію, сучасні технологічні процеси та причини вибору Тернопільщини, зокрема Байківців, як місця для релокації виробництва.

Після спілкування для гостей провели ознайомлювальну екскурсію виробничими потужностями підприємства. Учасники візиту мали можливість побачити технологічні лінії, ознайомитися з етапами виробництва та переконатися у високому рівні організації сучасних виробничих процесів.

Довідка

АТ «Технологія» є одним із провідних виробників упаковки для харчової промисловості та виробництва напоїв. Продукція підприємства експортується більш ніж у 60 країн світу на п’яти континентах.
Діяльність компанії ґрунтується на високих стандартах якості, які забезпечуються сучасними виробничими лініями провідних світових виробників. За результатами аудиту міжнародної платформи EcoVadis підприємство визнано надійним постачальником упаковки для відповідального бізнесу — зокрема у сферах захисту довкілля, створення гідних умов праці, чесного ведення бізнесу та стабільності постачання.
Такі візити дають можливість не лише ознайомитися з роботою підприємств, а й налагодити прямий діалог між владою та бізнесом, що є важливим кроком для зміцнення економіки регіону та розвитку територіальних громад.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
15 Квітня
14 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше