Найсвіжіше:
• «Офіс зазнав найбільших пошкоджень»: представник підприємства про удар по Тернополю • Понад три роки вважався безвісти зниклим: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Масована атака на Тернопіль: останні новини • У Тернополі змінено рух тролейбуса №7 та автобусів №21 і 28 • У Тернополі розгорнули оперативний штаб для допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки • На Дніпропетровщині загинув солдат з Кременеччини • Атака дронів на Тернопіль: 10 людей постраждали, зруйновано склади та ТЦ • На Дніпропетровщині загинув старший солдат з Тернопільщини • Мер Тернополя закликав повідомляти про пошкоджене обстрілами майно • Частина Тернополя без світла: наслідки дронової атаки • Тернопіль перебуває в зоні підвищеної небезпеки: масована атака “Шахедів” • Тернопіль атакують Шахеди: у місті чутно постріли • ДТП на Підволочищині: 51-річна жінка не вижила • Довгі місяці надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині судитимуть двох осіб за вплив на посадовців ТЦК • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Що зміниться з 1 травня: тарифи, субсидії, виплати, пенсії, відстрочки та квитки УЗ • У сусідній Львівщині потяг зійшов з рейок: є загиблі • «Тернопільводоканал» пояснив, звідки беруться різниці та хто за них платить • У Бережанах відвели землю під масштабний реабілітаційний центр • Вибираємо моторну оливу: огляд новинок від Shell • Спалах кору на Тернопільщині: під ударом діти до трьох років • Робота в Німеччині: можливості, вакансії та перспективи для українців • Небесне військо поповнив старший солдат з Монастирищини • Закупівля з Тернопільщини увійшла до загальноукраїнського ТОП-3
rss

Сім’я з Тернопільщини відкрила в США українську м’ясарню


Опубліковано: 29 Грудня 2024р. о 16:00

Сім’я іммігрантів з Підгайців Тернопільської області відкрила м’ясарню у штаті Міннесота у США та забезпечує роботою біженців. Про це йдеться в сюжеті Голосу Америки.

Ганна та Василь Крамарчуки

М’ясарню з рестораном в Міннеаполісі заснувала сім’я Крамарчуків, яка колись емігрувала до Америки з Тернопільської області. Наприкінці 1940-х років Василь Крамарчук та його дружина Анна вирушили з улюбленої України до Сполучених Штатів у надії здійснити американську мрію, а після років наполегливої ​​праці вони заснували бренд Kramarczuk’s. Василь з його навичками у виготовленні ковбас, Анна з її навичками в кулінарії та випічці, а також їхня ідея робити найкращі продукти, створили м’ясарню “Крамарчук”, яка сьогодні вважається пам’яткою Міннеаполіса.

– Власне, магазин заснований у 1954 році, – розповідає Орест Крамарчук, син засновників закладу. – Тут продають понад 50 видів власних ковбас, сири, український хліб і торти. 

Ковбасну продукцію виробляють за рецептами з усього світу. Поруч із м’ясарнею – ресторан українських страв. На борщ, вареники та голубці сюди приходять місцеві, туристи і навіть губернатор штату Мінесота Тім Волц. 

Для багатьох іммігрантів м’ясарня Крамарчуків стала першим місцем роботи в США. Орест Крамарчук називає це місією їхнього сімейного бізнесу – дати біженцям квиток до американської мрії. 

Орест Крамарчук

– Коли мої батьки заснували м’ясарню, тут було багато українців, котрі переїхали сюди з Німеччини, – розповідає Орест Крамарчук. – У 70-их роках сюди прибуло чимало поляків, а у 80-их – євреїв із росії та України, котрі теж влаштовувалися до нас на роботу. 

У 2022 році, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, до Міннесоти посали приїжджати нові українські біженці, котрі через незнання мови не могли працевлаштуватися. Першим місцем праці для багатьох із них стала саме м’ясарня Крамарчуків. Роботи вистачає, адже лише в ресторані за день приймають до тисячі відвідувачів, більшість із яких – американці.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
1 Травня
30 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше