Найсвіжіше:
• Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя • У Тернополі за добу патрульні виявили 4 п’яних водіїв • На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові
rss

Сьогодні на Тернопільщині зустрінуть тіло загиблого воїна


Опубліковано: 14 Квітня 2025р. о 9:41

Сьогодні, 14 квітня 2025 р., зустрічатимуть тіло загиблого воїна із Кипʼячка Великогаївської громади Віталія Федуна.

Зустріч Героя розпочнеться о 12.30 год. (біля Великогаївської сільської ради). Процесія вирушить у село Кипʼячка до будинку воїна, де відбудеться панахида. Тоді процесійно тіло перенесуть до храму Різдва Пресвятої Богородиці. О 19.00 год. відбудеться Парастас у храмі.
– Прошу жителів громади вийти на центральну вулицю, щоб віддати шану полеглому воїну. Чин похорону завтра, 15 квітня 2025 року, об 11.00 год. Вічна пам‘ять нашому Герою! Щирі співчуття дружині, дітям, матері та усій родині, – йдеться в повідмоленні голови Великогаївської громади Олега Кохмана

Нагадаємо, кілька днів тому підтвердилася загибель воїна Віталія Федуна (10.09.1983 р.н.), який 5 місяців вважався зниклим безвісти. 23 листопада 2024 року, виконуючи свій військовий обов’язок під час захисту Батьківщини на Запорізькому напрямку, воїн потрапив під ворожий обстріл. У той день Віталій загинув внаслідок пожежі. Чоловік був майстром, служити пішов ще у 2022. Досвідчений воїн, командир відділення зенітного ракетного взводу, який захищав кордон України на різних напрямках.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,





Новини
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше