Найсвіжіше:
• Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Майже 8 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув молодий Герой з Борщівщини • Хто увійшов до збірної туру вищої ліги Тернопільщини: офіційна версія Асоціації • На Донеччині загинув 31-річний снайпер з Тернопільської області • Перша футбольна ліга Тернопільщини: 1200 глядачів та незабитий пенальті у Бучачі, автогол та вилучення у Борщеві і матч фаворитів у Зеленому • Кременеччина зустріне полеглого на війні молодого воїна • Стільниковий полікарбонат: як товщина, структура та УФ-захист впливають на термін служби • Андрій Стасевський: за два дні енергетики повернули світло майже 9 тисячам родин • Борщів зустрів тіло загиблого на війні захисника • У Збаражі забудовник не доплатив громаді понад 430 тисяч гривень • На Борщівщині вандали понищили фігуру Божої Матері (фото) • Який замок обрати: різниця між вхідними та міжкімнатними дверима • Затримали 19-річного водія BMW, який влаштував смертельну ДТП у Тернополі • У ТЦК прокоментували конфлікт із військовозобов’язаним у Тернополі • Зливав локації ТЦК: на Підволочищині засудили чоловіка • Герой повертається на щиті: Тернопільщина прощатиметься із Захисником через два роки після загибелі • Суд зобов’язав УПЦ МП повернути державі споруди монастиря у Кременці • Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі
rss

Спочив у Бозі багаторічний директор школи з Бучаччини


Опубліковано: 2 Червня 2025р. о 10:34

Відійшов у засвіти заступник директора школи, вчитель з багаторічним стажем з Бучаччини Люб’янецький Теофан Петрович. Про сумну новину повідомив Возилівський ліцей.

Його трудова педагогічна діяльність зв’язана зі школою с. Возилів. Свої знання, вміння, навички передавав багатьом поколінням возилівських школярів як вчитель української мови і літератури, фізичної культури. Завжди заряджав учнів оптимізмом і вірою в свої можливості. Багаторічний заступник директора школи з навчально-виховної роботи, директор школи. Пам’ятаємо Теофана Петровича як доброго вчителя, досвідченого наставника, мудрого керівника, людину з розвинутим почуттям гумору, – йдеться у повідомленні Возилівського ліцею.

Висловлюємо щирі співчуття рідним. Світла і вічна пам’ять!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
7 Травня
6 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше