Найсвіжіше:
• На Прикарпатті через скарги орендарів відмінили ярмарок для ЗСУ • Мешканця Волині підозрюють у зґвалтуванні своїх доньок • Невдалий виїзд збаразького «Галича» до Рівного • Перестало битися серце 44-річного воїна з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На щиті повертається додому воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині помер багаторічний директор гімназії • «Дністер» зазнав першої поразки у Заліщиках: деталі • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв внічию «на аматори» • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • Чемпіон світу з Тернополя розповів, як проводить відпустку • 2 квартири, 4 ділянки та апартаменти: декларація керівника поліцейських Зборівщини • У яких професіях використання захисних окулярів є обов’язковим згідно з нормами охорони праці? • У територію Вишнівецького палацу вкладуть мільйон євро • Нападник «Шахтаря» гратиме за аматорський клуб з Тернопільщини • Назавжди 28: ще одна болюча втрата для Тернопільщини • ТОП-корупціонер з Тернопільщини втік до ЗСУ • На Зборівщині чоловік самовільно перекрив дамбу • Кращі футзалісти Тернопільщини отримали відзнаки (фото) • На Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Волині в обласному ТЦК знайшли мертвим голову ВЛК • На Сумщині загинув відомий боксер з Тернопільщини • 5 квартир у різних містах: декларація заступниці податкової Тернопільщини • На Тернопільщині розшукують уродженця Узбекистану • На Кременеччині п’яний водій скоїв ДТП і пропонував хабар
rss

55 ФАПів Тернопільщини отримали від агрохолдингу «Мрія» набори фельдшера


Опубліковано: 6 Грудня 2018р. о 13:30

Агрохолдинг «Мрія» закупив 55 повністю укомплектованих медичних сумок для фельдшерів і сімейних лікарів та передав їх у ФАПи районів Тернопільщини, де обробляє землі: Гусятинського, Підволочиського, Тернопільського, Чортківського, Заліщицького та Борщівського. Мета проекту – підвищити якість надання медичної допомоги в області. На реалізацію цієї ініціативи «Мрія» виділила 200 тис. грн.

Кожна сумка містить усе необхідне для проведення якісного первинного огляду пацієнта і надання невідкладної допомоги: ампульницю, тонометр, стетоскоп, термометр тощо, загалом близько десятка медичних інструментів спеціального призначення. Вартість однієї сумки із комплектацією становить 3 тис. грн. Більшість медустанов уже отримали інвентар, тож відтепер працівники місцевих амбулаторій зможуть бути більш мобільними та надавати своєчаснішу медичну допомогу.

«Компанія вже не вперше долучається до реалізації медичних соціальних проектів на територіях, де орендує землі. Цьогоріч нам вдалося здійснити ремонт ФАПів у селах Майдан, Сухостав, Мала Лука Гусятинського району і у селі Турівка Підволочиського району, – коментує Іван Триснюк, старший менеджер зі зв’язків із громадськістю кластеру “Тернопіль” – агрохолдингу “Мрія”. – Але щоб охопити всі райони області, де працює кластер, ми вирішили ще й придбати понад півсотні укомплектованих медичних сумок».

Щорічно агрохолдинг «Мрія» виділяє по 130 грн. із кожного гектара, який має в обробітку, на підтримку і розвиток соціальної інфраструктури регіонів своєї присутності. Сума соціальних інвестицій компанії за останні 3 роки сягнула 62 млн. грн. З них у поточному році на реалізацію соціальних проектів уже спрямовано 20 млн. грн., зокрема 2,2 млн. грн. – на втілення ініціатив у сфері медицини.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , , ,




Новини
12 Квітня
11 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше