Найсвіжіше:
• На Тернопільщині будують завод залізобетонних конструкцій • Депутатка селищної ради залякувала родину загиблого воїна • Шахраї з Тернополя не поставили для ЗСУ понад сто дронів • Тернопільські студенти у футболі декласували лучан • 13 об’єктів нерухомості: декларація керівника поліцейських Борщівщини • “СМ-Транс” пробився до фіналу ветеранського чемпіонату України • Понад 7 млн доходу: декларація головного поліцейського Прикарпаття • Головний спонсор тернопільської «Ниви» увійде в керівництво УАФ • У Тернополі відкрили реабілітаційний центр для військових • На Тернопільщині сестра обікрала пораненого брата з ЗСУ • МФК «Тернопіль»: відомі суперники у фіналі чемпіонату України • Простір на максимум: як правильно обрати бокси для зберігання • У Заліщицькій громаді сталася аварія з двома потерпілими • В ставку на Кременеччині знайшли мертве тіло • Польські правоохоронці зацікавилися Крупою та її ріднею • У громаді на Тернопільщині 1500 будинків будуть без газу • На Борщівщині сталася масштабна пожежа (фото) • У Донецькій області загинув воїн з Тернопільщини • Почаївська лавра має бути доступною для всіх: глава УГКЦ • На щиті з Донеччини повернувся воїн з Тернопільщини • Мерія Тернополя вирішила накупити пакетів на 30 тисяч • Тернополянин пошкодив стіни 27 храмів обласного центру • Bolt заблокував таксиста, який домагався пасажирку • Дешеві айфони: шлях до інновацій за доступною ціною • На Тернопільщині незаконно вирубали дуба на 3,3 мільйона
rss

Біля Вишнівця сталася аварія зі смертельним наслідком


Опубліковано: 11 Жовтня 2022р. о 8:44

Автопригоду з летальними наслідками зареєстрували слідчі на Кременеччині. На виїзді з селища Вишнівець водій автомобіля VOLKSWAGEN TIGUAN врізався в Daewoo Matiz.

На момент ДТП Daewoo стояло на правому узбіччі за межами проїзної частини дороги. В результаті удару 26-річний пасажир з даного авто помер у автомобілі швидкої допомоги, а іншого госпіталізували з тілесними ушкодженнями до медзакладу. Кермувальника VOLKSWAGEN затримали відповідно до статті 208 КПК.

В учасників автопригоди взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Факти по усіх аваріях внесені в ЄРДР згідно з частиною 1 та 2 ст. 286 ККУ. Триває слідство.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки:




Новини
9 Квітня
8 Квітня
7 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше