Найсвіжіше:
• Двічі по 0:3: невдалий день для тернополян «на аматорах» • В Луцьку таксист домагався пасажирку • У Тернополі відкрито меморіальну дошку Герою України • На Тернопільщині водій Mercedes-Benz спробував відкупитися від патрульних (+відео) • На Тернопільщині офіційно стартував футбольний сезон-2025 • Чернівчани заборгували за воду 48 мільйонів гривень • Мер Бережан обурений словами Трінчер, яка принизила жителів міста • Житель Монастирищини торгував зброєю • 14 об’єктів нерухомості: декларація керівника поліцейських Бучаччини • Термінали Ощадбанку дають збій – що потрібно знати • Хтось має збирати врожай – що не так із бронюванням аграріїв • Квартира у Львові та понад мільйон заробітної плати: що у декларації голови Козівського суду • У Тернополі оперативники встановили зловмисника, який викрав понад 20 000 гривень • У Кременецькому лісовому господарстві вирубали дерев на понад ₴3 мільйони • На Тернопільщині засудили на 9,5 років молодика, який займався збутом психотропів • У Тернополі майже на місяць змістять зупинку громадського транспорту • Сьогодні стартує 1/4 фіналу Зимової першості Тернопільщини з футболу • Працівники Тернопільського спортивного диспансеру понад три місяці не отримують зарплату • На Буковині відкрили центр духовної реабілітації за участі собак • Як виглядає найдорожча квартира, яку продають у Тернополі (фото) • «Медобори» із Гусятинщини – останній чвертьфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • На Хмельниччині скасовано оренду землі біля річки під будівництво гольф-клубу • Як виглядає авто за 6 мільйонів, яке продають у Тернополі (фото) • МФК «Тернопіль» пробився до фіналу другої ліги чемпіонату України • Перестало битися серце заступника голови громади на Тернопільщині
rss

Був вірним побратимом, мужнім та хоробрим воїном: у лікарні зупинилося серце воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 9 Грудня 2024р. о 12:43

І знову сумна звістка прийшла в село Михайлівка Мельнице-Подільської громади Чортківського району Тернопільської області. Помер військовослужбовець Іван Богданович Байсарович.

Сьогодні 9 грудня 2024 року Іван Байсарович помер в лікарні.

– Важко знайти слова втіхи, співчуваємо рідним та близьким молодого Воїна Івана. На жаль, громада втратила ще одного сина. Був вірним побратимом, мужнім та хоробрим воїном. Серце Івана зупинилося. Світла пам’ять і низький уклін Герою! Щирі співчуття з приводу гіркої втрати рідним, друзям та близьким. Схиляємо голови у глибокій скорботі. Це важка втрата для кожного із нас. Слава Україні! – йдеться в повідомленні Мельниця-Подільської громади. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:




Новини
6 Квітня
5 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше