До поліцейських Тернопільщини продовжують надходити звернення громадян про крадіжки з банківських карток. Схоже мешканці Тернопільщини не читають застережень та потрапляють на гачок аферистів. І якщо пенсіонери та люди похилого віку менш обізнані у подібних шахрайських схемах, дивує, що все більше пройдисвітам вдається обманути молодих людей, віком до 30 років. Вони здебільшого уміло користуються інтернетом та мають змогу прочитати численні застереження щодо подібних шахрайств.
Втратив 4200 тисячі гривень 27-річний мешканець Кременця. Псевдопрацівник банку зателефонував до молодика та представився працівником служби безпеки банку. Налякав клієнта, буцімто з його картки невідомі спробували зняти готівку тож слід негайно міняти паролі. Цей трюк, як правило, діє майже на всіх. У страху втратити гроші, кременчанин виклав усі дані для зміни паролів. СМС-повідомлення про завершення шахрайської справи потерпілий отримав за декілька хвилин – з картки зняли увесь залишок.
Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Ні в якому разі не надавайте дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником фінансової установи. Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазово дублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія.
У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.
Джерело: Тижневик "Номер один"