Найсвіжіше:
• У Тернополі робочий день перенесено з 21 на 26 квітня • Житель Теребовлянщини вбив собаку сусідки  • На Гусятинщині хлопчик потрапив під колеса авто • На Тернопільщині донька ножем поранила батька • Медик за освітою з Тернопільщини загинув на Курщині • У Тернополі автобус №29 змінює маршрут: прична • На Тернопільщині шукають водіїв з зарплатою 50 тисяч  • На Бережанщині запрацює сміттєсортувальна лінія • На Тернопільщині будують завод залізобетонних конструкцій • Депутатка селищної ради залякувала родину загиблого воїна • Шахраї з Тернополя не поставили для ЗСУ понад сто дронів • Тернопільські студенти у футболі декласували лучан • 13 об’єктів нерухомості: декларація керівника поліцейських Борщівщини • “СМ-Транс” пробився до фіналу ветеранського чемпіонату України • Понад 7 млн доходу: декларація головного поліцейського Прикарпаття • Головний спонсор тернопільської «Ниви» увійде в керівництво УАФ • У Тернополі відкрили реабілітаційний центр для військових • На Тернопільщині сестра обікрала пораненого брата з ЗСУ • МФК «Тернопіль»: відомі суперники у фіналі чемпіонату України • Простір на максимум: як правильно обрати бокси для зберігання • У Заліщицькій громаді сталася аварія з двома потерпілими • В ставку на Кременеччині знайшли мертве тіло • Польські правоохоронці зацікавилися Крупою та її ріднею • У громаді на Тернопільщині 1500 будинків будуть без газу • На Борщівщині сталася масштабна пожежа (фото)
rss

Депутати облради підтримали звернення щодо вшанування пам’яті загиблих бійців


Опубліковано: 2 Жовтня 2019р. о 12:25

У ході чергового пленарного засідання 11 сесії Тернопільської обласної ради було обговорено та ухвалено відповідне рішення «Про вшанування пам’яті  полеглих українських бійців – жителів Тернопільської області».

Зокрема у тексті рішення йдеться:

  1. Оголошувати жалобу в день похорону жителів Тернопільської області – учасників операції об’єднаних сил (військовослужбовців, правоохоронців, бійців добровольчих батальйонів), які загинули, виконуючи свій військовий та громадянський обов’язок оборони незалежності й територіальної цілісності Вітчизни на сході України.
  2. У день жалоби на всій території Тернопільської області:

2.1. приспускати Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;

2.2. відміняти проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань;

2.3. рекомендувати теле-, радіоорганізаціям вносити відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

3.Тернопільській обласній державній адміністрації здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пунктів 1, 2 цього рішення.

  1. Відділу прес-служби виконавчого апарату Тернопільської обласної ради оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.
  2. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії Тернопільської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, запобігання та протидії корупції, законності та здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави.

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика: ,
Мітки: , , ,




Новини
9 Квітня
8 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше