Ярослав Карпик подарував рідному селу футбольний стадіон та дитячий майданчик
Церковні дзвони сповістили, що час іти на святу літургію, на розмову з Богом. Для нашої душі молитва необхідна так само, як для тіла повітря чи їжа. Молебень відправили чотири священики: о. Олег Кожушко – настоятель церкви Івана Богослова села Кобзарівки, о. Григорій Мисан (с. Гаї Розтоцькі), о. Дмитро Мельничук (с. Іванківці), о. Володимир Бойчук (с. Чернихів).
Після святкової відправи усі парафіяни дружньо пішли на посвяту та відкриття футбольного стадіону і дитячого майданчика – подарунок голови правління ПАТ «Тернопільський завод «Оріон» Ярослава Михайловича Карпика рідному селу, приурочений 555-ій річниці с. Кобзарівка.
Після урочистого відкриття почесну місію перерізати стрічку перед входом на стадіон доручили Ярославу Карпику та сільському голові Ользі Туткалюк. Перший символічний удар по м’ячу на новому полі зробив сам Ярослав Михайлович. Після цього відбувся товариський поєдинок між футбольними командами сіл Кобзарівка та Гаї Розтоцькі. Матч пройшов у безкомпромісній упертій боротьбі та закінчився, на радість вболівальників, перемогою місцевих футболістів із рахунком 2:1.
Здається, що сама погода раділа славній даті мальовничого села. Сонечко привітно пестило своїм теплом усіх присутніх. Паралельно із футбольним поєдинком на дитячому майданчику з дітьми працювали аніматори. Малеча була задіяна у різних розважальних програмах. Від майже казкового героя «Дзідзя» найактивніші отримали призи.
Ведучі Тереза Карпик та Петро Хома відкрили офіційні урочистості та запросили на сцену отців для святочної молитви. Опісля прозвучав гімн України. Чудовий день зібрав сотні людей на концертну програму, присвячену 555-ій річниці села.
Усіх присутніх зі святом вітали сільський голова Ольга Туткалюк, почесний житель села Ярослав Карпик, голова відділення Українського фонду культури Володимир Барна, голова Кременецької ОТГ Олексій Ковальчук, начальник фінансового управління Зборівської РДА Оксана Стахів, голова Чернихівської сільської ради Богдан Татарин, керівники та представники товариств і фірм, які працюють на кобзарівських землях: Михайло Кузьмінський, Володимир Шегда, Роман Василик.
Ярослав Карпик вручив голові Кобзарівської сільської ради булаву – символ влади. Натомість Я. Карпик отримав грамоту за вагомий внесок у розвиток села та титул почесний житель с. Кобзарівка. Виступила також жителька села І.П.Тимочко, яка поринула в історію села, пригадавши присутнім цікаві моменти з його життя.
Під час свята провели спортивні змагання, в яких брали участь усі покоління. Також цікаво відбувся розіграш безпрограшної лотереї.
Окрасою свята стали виступи солістки Бучацького районного будинку культури Лесі Мельничук, вокального гурту «Пшеничне перевесло» (м. Тернопіль), ансамблю козацької пісні Залозецького краю, народних аматорських хорів с. Чернихів та с. Кобзарівка, шкільного дуету Юлі Кривої та Насті Дубини, танцювального колективу «Веснянка» (с. Чернихів), народних аматорських гуртів «Край» та «Благовіст» із м. Зборова. Вірш «Моє село» прочитала Оксана Кожушко. Свої вірші про село також презентував генерал у відставці Богдан Захарко.
А у вечірніх сутінках довго палала Кобзарівська ватра і понесла у всесвіт іскорки-інформації про те, що древні села Обаринці й Заруддя, об’єднані у славну Кобзарівку, живуть і творять нову історію свого життя І кожен учасник поніс теплоту цієї іскорки у своєму серці до своїх осель і родин.
Ірина Тимочко
Джерело: Тижневик "Номер один"