Найпопулярніший дитячий майданчик отримав друге життя
Справжньою популярністю у ці святкові дні користувався у малечі оновлений дитячий майданчик у тернопільському парку ім. Тараса Шевченка, який офіційно відкрили 24 серпня.
Дзвінкий сміх лунав навіть із найвіддаленішого куточка. Відпочинкова зона вражає кількістю різноманітних атракцій. Тут і мотузковий парк, і ручні каруселі, і гірки, і гойдалки, і різноманітні тунелі. Та найбільше припав до душі малечі батут. Багато лавочок для відпочинку, чистий пісок у місцях, де розміщені гойдалки, щоби діти не позбивали колін, а також штучна трава радували око. Батьки із посмішками спостерігали за дітьми, фотографували їх та знімали на відео.
Дмитро Шуров – співак, у текстах якого частинка душі кожного
Надзвичайно чуттєвий та щирий Pianoбой запалив тернопільську публіку своїми новими та старими хітами. Послухати відомого співака прийшли тисячі тернополян, які підспівували йому ледь не кожну пісню.
Сам концерт відбувався на набережній Тернопільського ставу. Слухачі зайняли всі сходи від готелю «Тернопіль», площадку перед сценою та всі три яруси так званих тернопільських Єлисейських полів.
Не обійшлося і без однієї з найпопулярніших пісень у доробку музиканта – «Вітчизна». Надзвичайно лірична композиція, в якій відображено погляд на все, що відбувається в Україні, очами людини, яку хочуть позбавити її Вітчизни. Перед виконанням цієї пісні Дмитро Шуров висловив побажання святкувати наступний День Незалежності без війни.
Гастрономічний фестиваль задовольнив усі смакові рецептори
Уже стало традицією проведення гастрономічних фестивалів у Файному місті. Свою продукцію на «Пікніках у Тернополі» представляли як відомі ресторації, так і локальні виробники різних смаколиків.
Із цікавинок, які можна було побачити на святкуванні, були авторські сири власного приготування, гостей радо запрошували їх скуштувати. Кожен міг обрати собі щось до смаку, адже умільці представили понад 12 видів сиру. Постійна черга була біля бджоляра із Борщівщини, який привіз із собою безліч усього, що має стосунок до меду. Тут було і медове пиво, і справжній домашній медовий квас, різноманітні настоянки, медове мило, свічки, збори ароматних трав і, звісно, кілька видів меду.
Також відвідувачі не могли оминути увагою і волонтерський проект – польову кухню, де готували страви української автентичної кухні. Всі кошти від продажу страв йшли на допомогу пораненим, сім’ям загиблих та добровольчим формуванням.
Змагання на воді та гучний гуркіт моторів
Тернопіль уже вчетверте приймав чемпіонат з водно-моторного спорту. Цього разу гонки проходили у класах F–125, F–250 та F–500. У змаганнях брали участь понад 40 учасників зі США, Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини, Австрії, Італії, Швеції, Болгарії, Естонії, Фінляндії та України.
Багато тернополян із захопленням спостерігали за видовищем. У найбільшому захваті були діти. Мабуть, у той момент, коли на такій швидкості пролітає човен, кожен уявив себе на місці спортсмена, і те, які емоції ти відчуваєш перебуваючи там, у човні.
У підсумку в класі F-125 перемогу здобув польський гонщик Себастіан Кечинські, у класі F-250 – італієць Клаудіо Фанзіні, а у класі F-500 – болгарин Мілен Маринов.
Танцювальний Тернопіль показав усі свої таланти
26 серпня на Театральному майдані відбулася справжня танцювальна феєрія. На сцені пройшли показові виступи багатьох тернопільських танцювальних гуртів, студій та шкіл.
Глядачі з захопленням споглядали танцювальні батли. На сцену виходили і зовсім маленькі танцівники віком від 4 рочків. Тернополяни мали нагоду ознайомитися з різними танцювальними напрямками та стилями. Тим же часом паралельно із фестивалем на вулиці Сагайдачного проходив танцювальний звіт ще однієї тернопільської танцювальної студії, де, окрім демонстрації своєї майстерності, вони провели майстер-клас із дітками та розіграли подарункові сертифікати на навчання.
Дива творять талановитi руки
У Тернополі проходила виставка хенд-мейду. На майдані Волі діяла реміснича майстерня, де всі бажаючі могли придбати різноманітні вироби ручної роботи.
У доробку майстрів були картинки, блокноти ручної роботи, вироби з бісеру, зі шкіри, вишиті сорочки, вироби з дерева, з глини, органічна косметика, а також авторське взуття із повсті, або, як жартувала майстриня, валянки на новий лад.
Бажаючі могли записатися на майстер-клас із гончарної справи та плетіння ляльок-мотанок. Відвідувачі з цікавістю розглядали роботи, особливою популярністю користувалися вироби з бісеру та натуральна косметика.
Джерело: Тижневик "Номер один"