Найчастіше від домашнього насильства страждають жінки та діти, але бувають випадки, коли й жінки стають ініціаторками насильницьких дій, детальніше читайте тут
Насильство – це одна з найбільших проблем нашого суспільства. Найгірше, коли потерпають діти або ж вони стають свідками цього. На такому фоні у дитини розвиваються власні комплекси, агресія, яку малеча тисне у собі, що з часом вплине на їхню поведінку та дії.
Аби зопобігти домашньому насильству, та вчасно надати допомогу постраждалим, у Тернопільському районі створені мобільні бригади, котрі швидку реагують на повідомлення про насильство.
– Основними завданнями мобільної бригади є швидке реагування та надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання, інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, роз’яснення постраждалим особам їхніх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів, доцільності її отримання та провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству, -розповідає в. о. директора Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Едуард Грішин.
Якщо ж ви стали жертвою насильства, або знаєте родину, дитину, людей похилого віку, котрі страждають від домашнього насильства, не зволікайте, звертайтеся у поліцію, або ж на «гарячу лінію» 096 342 50 97, стаціонарний телефон (0352) 53-71-41.
Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: грішин, домашнє насильство, жінка, жертва, мобільні бригади, побої, чоловік