Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув військовий з Тернополя • У Тернополі затримали іноземця-збоченця • Як у Тернополі під виглядом «омолодження» дерев знищують зелені насадження • На Кременеччині горіло підприємство для зберігання зерна • У Тернополі викрили магазинного крадія-рецидивіста • На Зборівщині під колеса авто потрапив хлопчик • У Бережанах виявили мертвими брата та сестру (фото) • Живопис як медитація: трансформаційне мистецтво Ольги Ткаченко • На території Буковини московських церков не буде – обласна рада • У Тернополі розшукали безвісти зниклу 13-річну дівчину • Молитва, підтримка і спільна віра: у Зарваниці молилися родини полеглих захисників • Електронна візитка: що це таке, і як нею користуватися? • Жорстока війна забрала життя гранатометника з Тернопільщини • На Тернопільщині розпочалося друге коло обласної ДЮФЛ • Global Teacher Prize Ukraine та Tokarev Foundation відзначать найкращого STEM-вчителя спеціальною номінацією • Деякі тернопільські вулиці будуть без води 24 квітня • Кременеччина втратила ще одного захисника • 2 квартири, 2 авто і півмільйона зарплати: декларація керівника поліцейських Шумщини • Будинок, квартира і 2 авто: декларація голови Гусятинського суду • Анна Трінчер, яка принизила Бережани, поскаржилася на проблеми зі здоров’ям • Стало відомо, скільки копів на Тернопільщині працюватимуть на Великдень • На Тернопільщині замкерівника виконавчої служби організував “бізнес” на ухилянтах • Засудили вчителя, з провини якого у Дністрі затонули двоє дітей • У Заліщиках висадили каштани, привезені з Бучі • У Хмельницькому знайшли тіло курсанта прикордонної академії
rss

Громада на Тернопільщині 21 лютого зустрічатиме загиблого прикордонника


Опубліковано: 21 Лютого 2025р. о 10:00

Сьогодні, 21 лютого, Борсуківська громада зустріне загиблого захисника Павла Васильовича Доценка Павла Васильовича (28.02.1976), який віддав своє життя, боронячи Україну.

Старший сержант, інспектор прикордонної служби 2 категорії – номер обслуги другого відділення інспекторів прикордонної служби другої прикордонної застави першого відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини **** Павло Доценко загинув 15 лютого 2025 року внаслідок розриву гранати.

– Просимо всіх мешканців гідно вшанувати пам’ять нашого Героя, зустріти його з належною шаною та провести в останню путь. Кортеж із тілом вбитого буде їхати через Вишнівець. Про час зустрічі буде повідомлено додатково. Вічна пам’ять і слава Герою! Співчуття рідним та близьким, – йдеться в повідомленні Борсуківської сільської ради.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого. Його відданість службі та Батьківщині назавжди залишиться в нашій пам’яті. Вічна слава і шана Герою.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
18 Квітня
17 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше