Галузь сільського господарства є однією з найбільш успішних на Тернопільщині. Очевидно, тому наш регіон називають житницею України. Поряд із фермерськими господарствами розвиваються й інші суміжні галузі, з’являються нові робочі місця, нові спеціальності.
Тернопільські фермери дбають не тільки про розвиток власного бізнесу, а й благополуччя регіону в цілому, і спільно будуть стратегію збагачення області.
– Нещодавно мене журналісти запитували, чи має наша держава бути аграрною, – розповідає директор підприємства «Агропродсервіс» Іван Чайківський. – Моя думка з цього приводу така: країна в жодному разі не має перетворитися в аграрну державу, тому що аграрний сектор не може забезпечити економіки всієї країни. Але окремий регіон, як наприклад Тернопільщина, може спеціалізуватися на сфері сільського господарства. Ми повинні докласти зусиль, щоб зробити аграрний сектор надпотужним. Головне, щоб зерно, яке ми вирощуємо в області, перероблялося в нашому регіоні, а за межі області відправляли лише готову продукцію. Це наше головне завдання на найближчих п’ять років.
Днями в обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня сільського господарства. За вагомий особистий внесок у розвиток цієї галузі на Тернопільщині керівників, спеціалістів та ветеранів виробництва було відзначено почесними грамотами, подяками, цінними подарунками. Серед пошанованих на обласному рівні і четверо працівників нашої компанії, зокрема: директор господарства «Дружба» Наталія Янкевич, зоотехнік ПАП «Агропродсервіс» Андрій Стефанишин з Тернопільського району, механізатор ТОВ «Агропродсервіс інвест» Козівського району Андрій Крайничин та інженер ПП «Агропродсервіс Ярчівці» Зборівського району Євген Ратуш.
В інтерв’ю журналістам Іван Чайківський розповів, чому він обрав галузь сільського господарства.
– Професія хлібороба є однією з найдобріших у світі, і тому, очевидно, так сталося, що я обрав цю сферу, – зазначив Іван Адамович. – З нагоди свята бажаю колегам та всім представникам галузі сільського господарства мирного неба над головою, високих врожаїв на їхніх нивах, достатку і головне – здоров’я.
Джерело: Тижневик "Номер один"