Найсвіжіше:
• Двічі по 0:3: невдалий день для тернополян «на аматорах» • В Луцьку таксист домагався пасажирку • У Тернополі відкрито меморіальну дошку Герою України • На Тернопільщині водій Mercedes-Benz спробував відкупитися від патрульних (+відео) • На Тернопільщині офіційно стартував футбольний сезон-2025 • Чернівчани заборгували за воду 48 мільйонів гривень • Мер Бережан обурений словами Трінчер, яка принизила жителів міста • Житель Монастирищини торгував зброєю • 14 об’єктів нерухомості: декларація керівника поліцейських Бучаччини • Термінали Ощадбанку дають збій – що потрібно знати • Хтось має збирати врожай – що не так із бронюванням аграріїв • Квартира у Львові та понад мільйон заробітної плати: що у декларації голови Козівського суду • У Тернополі оперативники встановили зловмисника, який викрав понад 20 000 гривень • У Кременецькому лісовому господарстві вирубали дерев на понад ₴3 мільйони • На Тернопільщині засудили на 9,5 років молодика, який займався збутом психотропів • У Тернополі майже на місяць змістять зупинку громадського транспорту • Сьогодні стартує 1/4 фіналу Зимової першості Тернопільщини з футболу • Працівники Тернопільського спортивного диспансеру понад три місяці не отримують зарплату • На Буковині відкрили центр духовної реабілітації за участі собак • Як виглядає найдорожча квартира, яку продають у Тернополі (фото) • «Медобори» із Гусятинщини – останній чвертьфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • На Хмельниччині скасовано оренду землі біля річки під будівництво гольф-клубу • Як виглядає авто за 6 мільйонів, яке продають у Тернополі (фото) • МФК «Тернопіль» пробився до фіналу другої ліги чемпіонату України • Перестало битися серце заступника голови громади на Тернопільщині
rss

«Кобзар» з Гаїв Шевченківських здобув перемогу у ветеранському футзальному чемпіонаті Тернопільщини 50+ (+фото)


Опубліковано: 25 Лютого 2024р. о 17:20

Сьогодні, 25 лютого, у Тернополі відбулася фінальна частина чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед ветеранів 50 років і старших. У фіналі «чотирьох» перемогу святкувала команда «Кобзар» з Гаїв Шевченківських.

Майбутні чемпіони спершу доволі несподівано зіграли внічию з «Левами», які теж представлюсь Гаї Шевченківські (2:2). Згодом була перемога у головному матчі чемпіонату над переможцем однієї з двох груп попереднього етапу – тернопільським «Євроінтер’єром» (2:0). А офіційно оформили гравці «Кобзаря» чемпіонство у матчі з ветерани з Козови – 8:1.  

Доля двох інших призових місць вирішувалася в останньому очному матчі чемпіонату між командами «Євроінтер’єр» та «Леви». В залежності від результату цього поєдинку, розподіл призових місць міг бути різним. Тернопільській команді достатньо було зіграти внічию, щоби бути другою, натомість команді «Леви» обов’язково потрібно було перемагати. Ветерани з «Євроінтер’єра» вирішили не випробовувати долю і впевнено обіграли доволі серйозного опонента з рахунком 3:0 і в підсумку здобули «срібло», натомість «Левам» дісталася «бронза».

Також варто відзначити команду з Козови, яка була укомплектована гравцями виключно з колишнього Козівського району, після великої перерви вона повернулася у ветеранські змагання і показала доволі змістовну гру в більшості матчах.

Чемпіонат Тернопільської області серед ветеранів 50+. Підсумкова турнірна таблиця

Команди

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Кобзар» Г. Шевченківські

х

2:0

2:2

8:1

3

2

1

0

12:3

7

2

«Євроінтер’єр» Тернопіль

0:2

х

3:0

2:0

3

2

0

1

5:2

6

3

«Леви» Г. Шевченківські

2:2

0:3

х

1:1

3

0

2

1

3:6

2

4

«Ветеран-2010» Козова

1:8

0:2

1:1

х

3

0

1

2

2:11

1

Чемпіонами області з футзалу стали: Левкович Микола, Николайчук Матвій, Павлович Віктор, Петрас Ігор, Петришин Володимир, Скиба Володимир, Снітинський Василь, Федорків Михайло, Чайковський Павло, Якимович Сергій.

Нагородження провів голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, котрий подякував ветеранам за їх гру, за те, що підтримують футбол на Тернопільщині та демонструють нев’янучу майстерність. Відзначив пан Тарас, що вже пройшов екватор ветеранських футзальних змагань, окремі слова пошани адресувалися тим, хто брав участь у всіх чотирьох чемпіонатах попередніх віковий категоріях.   

Тарас Зіновійович вручив командам призерам заслужені кубки та грамоти. А також призи від титульного спонсора ветеранського чемпіонату Тернопільської області 2024 року – ТМ «Глібівське», які отримали не лише призери змагань, а й всі учасники фінальної частини ветеранського чемпіонату.

А тим часом уже найближчої неділі, 3 березня, розпочинається ветеранський футзальний чемпіонат в іншій віковій категорії (45+). Для команд, які бажають взяти участь у змаганнях, звертайтеся до голови комітету ветеранського футболу Асоціації футболу Тернопільщини Івана Володимировича Сокола (тел.: 097-168-25-82).

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , ,




Новини
6 Квітня
5 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше