Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині молодий хлопець до смерті побив сусіда, а бездиханне тіло намагався закопати на подвір’ї • Тернопільська «Нива» розлучилася з легендою, котрий виступав за клуб 8 років • 27 місяців перебував у полоні: додому повернувся воїн з Тернопільщини (+фото) • 12 подвигів Геракла: Символ мужності та відваги • Тернопільська чиновниця оспорює в суді своє незаконне звільнення • «Колос» з Бучача – бронзовий призер вищої футбольної ліги чемпіонату Тернопільщини 2024 року • Гусятинський “заміновувач” тернопільської поліції просив залишити його на волі • У Золотниківській громаді відкрили простір для торгівлі • «Дністер» – срібний призер вищої футбольної ліги чемпіонату Тернопільщини 2024 року • Поклав у бронежилет 20 тисяч: у Тернополі п’яний водій намагався відкупитися від патрульних • «Чемпіон-1» з Тернополя – переможець Дитячої ліги Тернопільської області U-10 • На Гусятинщині під час зіткнення з деревом помер водій легкового авто • «Агрон» – чемпіон вищої ліги Тернопільщини 2024 року! • У мешканця Заліщицького краю вилучили набої та гранату (+фото) • У Тернополі оштрафували будівельника за забруднення проїжджої частини (+фото) • На Тернопільщині витратять 200 мільйонів на утримання доріг Чортківського району • На Тернопільщині завершили ремонт мосту через річку Нічлаву • Стартував новий сезон футбольної Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини • На одному з мостів Тернопільської області зробили додатковий захист • ФК «Куропатники» – новий переможець футбольної Ліги чемпіонів Тернопільщини! • Чи має прокурор Тернопільської області фейкову інвалідність? • У Тернополі змінено рух транспорту на одній з вулиць міста • Став відомим футбольний чемпіон Тернопільщини 2024 року • Троє мешканців Тернопільщини намагались незаконно потрапити в Угорщину (відео+фото) • 1500 доларів за оформлення «інвалідності»: на Тернопільщині викрили члена ЛКК в отриманні хабаря
rss

«Колос» з Бучача – бронзовий призер вищої футбольної ліги чемпіонату Тернопільщини 2024 року

Опубліковано: 21 Жовтня 2024р. о 17:17

У заключному, 21-му турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року бучацький «Колос» на виїзді розгромив «Медобори» із Зеленого, що на Гусятинщині – 5:1 та посів третє підсумкове місце.

Першу гольову атаку в матчі розпчав півзахисник «Колоса» Арсен Сташків, котрий у центрі поля забрав м’яча у нападника «Медоборів» Михайла Дичка. Далі Арсен відпасував на Дмитра Проскуру, той продовжив атаку через Олександра Кобелю. Останній переграв Дмитра Сиротюка на правому фланзі і виконав навісну передачу, яку красивим ударом замкнув лідер «Колоса» Володимир Мостовий (0:1).

На стартових хвилинах другого тайму Дмитро Проскура зробив хороший пас за спини захисникам «Медоборів» на хід нападнику «Колоса» Юрію Захарківу, котрий майстеррно реалізував свій шанс, пробивши потужно під поперечину (0:2).

На 61-й хвилині господарі рахунок скоротили. Михайло Дичко на лівому краю атаки відпасував на Миколу Кривдіка. Той, граючись, обіграв Дмитра Проскуру та виконав передачу у центр воротарського майданчика, де в боротьбі з голкіпером «Колоса» Олександром Чернятинським, відправив м’яча у порожні ворота Микола Когут (1:2). Через п’ять хвилин біля власного штрафного майданчика обрізався Сергій Лук’янов, м’яча у досвідченого гравця забрав Роман Софінський, котрий і завдав влучного удару по воротах, які вже не контролював кіпер Юрій Чуба (1:3). Могли зелянин знову скоротити рахунок до мінімуму, коли б, за фол Романа Кривого на Миколі Когуту, господарі реалізували пенальті. Однак сам постраждалий не зумів переграти резервного голкіпера «Колоса» Вадима Правдюка – останній парирував м’яча, який летів у лівий від себе кут воріт.

В останні хвилини матчу ще двічі відзачилися бучачани. В першому випадку Іван Курдупель з другої спробив переграв Юрія Чубу під час швидкої контратаки своєї команди (1:4). А в компенсований час дубль оформив форвард Юрій Захарків, замкнувши простріл зліва (1:5)…

Отож, «Колос» здобув заслужену перемогу в матчі з «Медоборами» та виборов таку давно омріяну «бронзу» чемпіонату, а «Медобори» залишилися на підсумковому четвертому місцю….

***

«Медобори» (Зелене) – «Колос» (Бучач) – 1:5 (0:1)

20 жовтня. Зелене. Сільський стадіон. 150 гл. +11 град.

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Віталій Середюк (В. Глибочок).

Спостерігач арбітражу – Андрій Ющишин (Тернопіль).

«Медобори»: Чуба, Бойчук, Клекот, Коломієць, Сиротюк, Лук’янов (Добривода, 83), Полянчук, Любінський (Когут, 46), Кривдік, Павлусь, Дичко (І. Бадло, 75).

«Колос»: Чернятинський (Правдюк, 66), Ваврик, Новачинський-к, Ткачук (Р. Кривий, 63), Грегуль, Мостовий (Наконечний, 63), Сташків, Проскура (Гурін, 74), Софінський (Курдупель, 74), Кобеля (Сороцький, 46), Захарків. Запасний: Федчишин.

Голи: Володимир Мостовий (29), Юрій Захарків (49, 90+1), Микола Когут (61), Роман Софінський (66), Іван Курдупель (88).

На 86-й хвилині Микола Когут («Медобори») не реалізував пенальті.

Попереджені: Андрій Ваврик (26), Юрій Захарків (51), Микола Кривдік (64), Роман Кривий (85).

Вилучений: Сергій Полянчук (51).