Найсвіжіше:
• Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці
rss

Мешканець Тернопільщини викрав у переселенки з Київщини золоті прикраси (+фото)


Опубліковано: 20 Липня 2023р. о 13:47

 

Жителя Чортківського району поліцейські підозрюють у крадіжці прикрас співмешканки. У скоєному зловмисник зізнався і повідомив, що чужі ювелірні вироби здав до ломбарду.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції із заявою про крадіжку звернулася жителька міста Ірпінь Київської області. Жінка повідомила, що чоловік, з яким вона співмешкала у Тернополі, не повертає їй 14 найменувань прикрас із золота.

Як з’ясували співробітники карного розшуку, заявниця та 58-річний житель Чортківського району познайомилися, коли жінка приїхала до Тернополя, втікаючи від війни. Деякий час вони проживали разом на орендованій квартирі в обласному центрі. Згодом ірпінка повернулася до рідного міста, а співжителя попросила надіслати їй залишені речі. Серед них не було ювелірних прикрас.

Оперативники розшукали підозрюваного. Житель Чортківського району зізнався у крадіжці прикрас та повідомив, що здав їх до ломбарду.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше