Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

МФК «Тернопіль» завершив виступи у другій лізі чемпіонату України


Опубліковано: 26 Квітня 2025р. о 17:44

25 та 26 квітня у Києві відбувся груповий етап фінальної частини другої ліги чемпіонату України з футзалу сезону-2024/25. Чемпіон Тернопільської футзальної ліги – МФК «Тернопіль» поступився двом своїм суперникам у групі «Б» і змушений був зійти з турнірної дистанції.

Вчора, 25 квітня, МФК «Тернопіль» програв команді «Helpix» (Хмельницький) – 1:5 (Владислав Левчик), а сьогодні, 26 квітня, «Будівельнику» (Лисичанськ, Луганська область) – 2:4 (Арсен Музика, Станіслав Симчук). Зайнявши у підсумку у своїй групі третє місця тернополяни припинили виступи у другій лізі чемпіонату Україну, не потрапивши у стикові поєдинки за нагороди змагань.

Незважаючи на не зовсім вдалі за результатами виступи у Києві, можна лише слів вдячності сказати всій тернопільській команді, президенту клубу Віталію Паперовському, головному тренеру Євгену Юнакову та усім, хто допомагав команді за неймовірні емоції впродовж всього сезону-2024/25, як на рівні Тернопільської футзальної ліги, так і на всеукраїнському рівні. Сподіваємося, що цей сезон стане для тернопільського футзалу відправною точкою, і цікавий та захоплюючий вид спорту буде і далі розвиватися в нашому краї.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше