Найсвіжіше:
• У Тернополі на 10 років засуджено «гауляйтера» із Запоріжжя • Волонтери передали пікап для 30-ї ОМБр та партію харчів для їдальні “Шлях Захисника” • На Тернопільщині визначився формат футбольного чемпіонату області • У Кременці згоріла військова автівка • Квартира, два авто і мільйон у готівці: декларація керівника поліцейських Гусятинщини • На Шумщині провели капремонт містка через річку • Вийшов з дому і не повернувся: розшукують 48-річного тернополянина • На Курщині загинув воїн з Тернополя • У Тернополі п’яний водій протаранив три іномарки • На Прикарпатті по-звірячому вбили 19-річного хлопця • 200 доларів, щоби не потрапити до ТЦК: затримали 41-річного тернополянина • Сьогодні визначиться перший фіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • Свіже повітря на кухні: чому варто встановити витяжку • На Буковині ексголова МСЕК намагався “продати” інвалідність за 7000 євро • Що робить митний брокер і чому він необхідний вашому бізнесу? • Масштабна автотроща сталася неподалік Тернополя • Мешканець Борщева ходив по місту з бойовими патронами • У жителя Зборівщини вилучили обріз і патрони • У Тернополі невідомі поширюють провокаційні листівки • Посуд для закладів харчування: що варто врахувати при закупівлі • Без батька залишилася донечка Діанка: загинув 39-річний воїн з Тернопільщини • Тернопільський суд виправдав зброяра Святослава Звіра • Жахливі опіки отримав житель Гусятинщини: 11 днів лікарі боролися за його життя • Уродженець Тернопільщини став держсекретарем Міноборони • До Верховної Ради пройшов уродженець росії з Тернополя
rss

На Лановеччині жінка погрожувала сусідам підірвати гранату (+фото)


Опубліковано: 25 Грудня 2024р. о 11:04

46-річна жінка погрожувала сусідам підірвати гранату. На місце злочину виїжджала слідчо-оперативна група Лановецького відділення поліції.

Позбавлення волі на строк від трьох до семи років загрожує жительці Кременецького району. Їй слідчі поліції оголосили про підозру відповідно до частини 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

За словами працівників карного розшуку, підозрювана зловживає спиртними напоями й неодноразово потрапляла в поле зору правоохоронців. Вона уже відбувала реальний термін покарання за вбивство, а коли звільнилася з місць позбавлення волі, постійно конфліктувала та погрожувала сусідам.

Під час останнього правопорушення жінка грозилася підірвати боєприпас. Проте поліцейські, які прибули на місце злочину встановили, що граната піротехнічна, а під час проведення санкціонованого обшуку у її будинку виявили 60 набоїв до вогнепальної зброї.

У скоєному жінка зізналася. Правоохоронці встановлюють, де жінка взяла небезпечні предмети. Триває слідство. Процесуальне керівництво здійснює Лановецька прокуратура.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше