Найсвіжіше:
• У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини • Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини
rss

На Тернопільщині масово прибувають біженці: озвучено офіційні цифри


Опубліковано: 4 Березня 2022р. о 13:20

Впродовж останньої доби Тернопільська область залізничним транспортом прийняла близько 6 тисяч біженців. Про це сьогодні, 4 березня, під час брифінгу повідомив голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

– Частина з біженців має бажання покинути Тернопільську область, використавши її лише для транзиту. Це, здебільшого, люди з Харківщини та Києва. Шкільними автобусами забезпечили їх довіз до кодону, де вони вже матимуть змогу пересікти кордон і тимчасово знаходитися в країнах Євросоюзу. Решта, що залишилися, забезпеченні житлом, харчуванням, теплим одягом і всім необхідним для першого часу проживання, – повідомив Володимир Труш.  


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше