Найсвіжіше:
• ФК «Присівці» зі Зборовіщини очолив групу Ліги чемпіонів Тернопільщини • З тернопільського ставу витягнули труп жінки • Будинок, квартира та 5 ділянок: декларація керівника поліцейських Кременеччини • Ексголова МСЕК Хмельниччини гроші виводила до Швейцарії та США • У Тернополі водій пошкодив габаритні ворота та втік (відео) • Стали відомі усі півфіналісти Ліги Тернопільщини з футболу • Житло, авто та 1,5 млн зарплати: що декларує голова Борщівського суду • Страшна війна забрала життя снайпера з Тернопільщини • Від поранень помер солдат-штурмовик з Тернопільщини • У Тернополі кілька будинків залишаться без води • На Тернопільщині суд виправдав вчительку, яка заламувала руку учневі • На щиті повернувся додому воїн з Тернопільщини • На Прикарпатті через скарги орендарів відмінили ярмарок для ЗСУ • Мешканця Волині підозрюють у зґвалтуванні своїх доньок • Невдалий виїзд збаразького «Галича» до Рівного • Перестало битися серце 44-річного воїна з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На щиті повертається додому воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині помер багаторічний директор гімназії • «Дністер» зазнав першої поразки у Заліщиках: деталі • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв внічию «на аматори» • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • Чемпіон світу з Тернополя розповів, як проводить відпустку • 2 квартири, 4 ділянки та апартаменти: декларація керівника поліцейських Зборівщини • У яких професіях використання захисних окулярів є обов’язковим згідно з нормами охорони праці?
rss

На Тернопільщині нетверезий водій в’їхав у службове авто поліцейських і втік з місця ДТП (+фото)


Опубліковано: 24 Листопада 2023р. о 12:49

За десять місяців поліцейські Тернопільської області склали більше 2685 адміністративних протоколів за статтею 130 КУпАП – керування транспортними засобами особами, які перебуваються у стані сп’яніння. Причому третину з них виявили у комендантську годину.
“Люди, на вулиці війна, а ви – святкуєте. Схаменіться!, – заявив головний поліцейський Тернопільщини Сергій Зюбаненко.
– Крайній випадок за участю п’яного водія трапився минулої ночі у Кременці. Місцеві поліцейські близько 1 години ночі оформляли матеріали про адмінправопорушення за ст.130 КУпАП. В цей момент, як згодом з’ясувалося, інший нетверезий водій в’їхав у службове авто поліцейських «Renault Duster». Після вчинення ДТП водій-винуватець втік з місця події. Невдовзі працівники поліції розшукали його. Ним виявився 37-річний житель Кременця. От, що має бути в голові у людей, які сідають за кермо п’яними! Наслідки таких діянь невтішні!, – підсумував пан Зюбаненко.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
13 Квітня
12 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше