Найсвіжіше:
• Два нових магазини та 7 мільйонів у готівці: декларація замголови Тернопільської облради • Мацюпа, Назаренко, Яворський і компанія перемогли на турнірі в Теофіполі • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • На фронті загинув 30-річний військовослужбовець з Тернопільщини • У Бучачі горів автомобіль • Цифровізація послуг: новий Е-запис у сервісних центрах МВС Тернопільщини • На Тернопільщині смертельна ДТП: зіткнулися дві вантажівки та бус • У Бережанах зловмисниця облила хімічною речовиною іншу жінку • На Тернопільщині заблоковано дорогу міжнародного значення (+відео) • Які ЖК є найкращими в Ірпені? • У Тернополі розшукали п’яного водія, який вчинив ДТП та втік з місця аварії • На Зимовій першості з футболу зустрілися два чемпіони – області і Тернопільського району • Гендель на іномарці та майже мільйон зарплати: що задекларував голова Козівської громади • Оборудка із газовими лічильниками: БЕБ викрило посадовців компанії найбагатшого уродженця Тернопільщини • У трьох мікрорайонах Тернополя 2 квітня вода подаватиметься з пониженим тиском • Загиблий парамедик з Тернопільщини з позивним «Ведмідь» рятував українських воїнів ще з 2014 року • На Буковині батько роками ґвалтував свою доньку: вона завагітніла • У Копичинцях від отруєння чадним газом померла жінка • У Кременці судитимуть директора заповідника і підприємця • Кременецьку академію можуть ліквідувати • В одному з найбільших міст Тернопільщини збираються підвищити тариф на воду • У Тернополі розбійний напад вчинили двоє уродженців Закарпатської області • Два дорогих позашляховики та мільйони в готівці: що в декларації заступника голови Тернопільської обласної ради • Поліцейські перевіряють ймовірні зловживання у Мельнице-Подільському інтернаті • Плюс 3 мільйони заощаджень: скільки заробив директор тепломереж Тернополя
rss

На Тернопільщині розшукують 13-річного хлопчика


Опубліковано: 31 Березня 2025р. о 9:42

Співробітники Тернопільського районного управління поліції встановлюють місцеперебування Родіона Віталійовича  Фостика(2011 року народження).

30 березня близько 15 години неповнолітній вийшов з дому на прогулянку і не повернувся.

Прикмети: зріст близько 150 см, худорлявої статури, русяве волосся, на носі шрам.

Хлопець був одягнений у зелену куртку та блакитні джинси.

Правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви бачили розшукуваного або маєте будь-яку інформацію про його місцеперебування, телефонуйте за номером: (0352) 27-11-70 або на спецлінію 102!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
2 Квітня
1 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше