Найсвіжіше:
• «Агрон» – другий фіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу: деталі • Перед судом постане водій, який у Чорткові збив жінку  • На Тернопільщині “нічна” водійка не зупинилася копам і спричинила ДТП • Позбавлений на 5 років прав водій з Тернополя знову втрапив на очі правоохоронцям • У Тернополі неадекват пошкодив конструкції на алеї «Незламні» • У Тернополі стартує унікальний жіночий проєкт «Надійний тил» для дружин військовослужбовців • На Борщівщині водію електротрицикла після ДТП ампутували ступню • Конвеєрні системи для складів: основні плюси та різновиди • Кардинал-тернополянин долучиться до обрання нового Папи Римського • У ДТП в Тернополі травмовано 7-річну дитину • На Тернопільщину назавжди повернувся Герой-тероборонівець • 23 квітня кілька будинків у Тернополі залишаться без води • Парафіяни УПЦ МП з битами влаштували бійку за церкву на Буковині • Прикарпатські лікарі врятували 69-річного чоловіка з вагою понад 200 кг • Дерево вже обвалилося, на черзі електроопора: у Тернополі до біди недалеко • Квартира в Англії, Ягуар у гаражі та 5 млн доходу: декларація депутатки з Тернополя • На Монастирищині аграрій недоплатив у бюджет понад 200 тис грн • Сьогодні визначиться другий фіналіст Зимової першості Тернопільщини • Зборівчанка стала радницею тернопільського губернатора • У Тернополі стартував сезон роботи фонтанів • Через пожежу у пасажирському потязі загинув начальник поїзда з Волині • У Ланівцях переслідують ветерана ЗСУ • Футбольні команди Тернопільщини дізналися суперників по чемпіонату області • Стиль вирішує все: взуття, що говорить замість слів • На Тернопільщині тиждень шукали зниклого чоловіка
rss

Надал перефарбує весь міський транспорт в один колір


Опубліковано: 15 Квітня 2025р. о 11:48

1 квітня завершилось голосування на платформі «е-Тернопіль» щодо вибору бренду для громадського транспорту. За результатами опитування переміг варіант №3, розроблений ТОВ «НТ Дорбудпроект».

Усі перевізники при закупівлі нового транспорту повинні наносити на нього брендування згідно з обраним варіантом. Крім того, до 31 грудня 2025 року перевізники зобов’язані поетапно переформатувати зовнішнє оформлення наявного транспорту відповідно до затвердженого зразка.

Це рішення є частиною ширшої стратегії з оновлення візуального образу транспорту в місті та покращення впізнаваності громадського транспорту для тернополян і гостей.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
23 Квітня
22 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше