Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

Поштовий шахрай: 17-річний житель Тернополя підмінив товар на пошті


Опубліковано: 8 Серпня 2024р. о 17:20

Поліцейські Тернопільщини викрили неповнолітнього шахрая, який підмінив у поштовому відділенні товар. Зловмисник замовив через інтернет-магазин електронну сигарету, а коли оглядав її на пошті, непомітно поміняв на вже використаний пристрій. За скоєне юнаку загрожує покарання від штрафу до трьох років обмеження волі.

До співробітників Тернопільського відділення поліції звернувся працівник одного із відділень пошти Тернопільського району та повідомив, що після перевірки клієнтом посилки виявив невідповідність товару. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група поліції.

Поліцейські з’ясували, що хлопець попросив у співробітника пошти оглянути посилку, а коли той відвернувся, підмінив товар на інший та відмовився від замовлення. Шахрайські дії зафіксували камери відеоспостереження.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники кримінальної поліції встановили особу шахрая. Ним виявися 17-річний житель Тернополя. Раніше в поле зору правоохоронців юнак не потрапляв.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення тернополянину про підозру.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних доходів громадян або громадські роботи на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або пробаційний нагляд на строк до трьох років, або обмеження волі на той самий строк.

Досудове розслідування триває.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше