Найсвіжіше:
• Тернополянин оцінив вартість фіктивної інвалідності у вісім тисяч доларів • Ветеранська команда з Тернопільщини перемогла на футбольному турнірі на Львівщині • На Тернопільщині встановили пам’ятник на честь воїнів Української галицької армії • Тернопільський перевізник виплатить 250 тис грн компенсації за смерть пасажира • На Тернопільщині водійка іномарки спричинила смертельну аварію • 2,5 роки надій та сподівань: офіційно підтвердили загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 22 листопада • У Кременеці на Тернопільщині відкрили пам’ятник Герою України полковнику Сергію Лі • Великобританія запровадила санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Вартість гаражів у Шумську під час аукціону зросла у 4 мільйони разів • Громада на Тернопільщині заплатить 4,7 млн грн за стихійні сміттєзвалища • 53-річний військовослужбовець з Тернопільщини назавжди повернувся додому: помер у лікарні  • Бій Олександра Усика проти Тайсона Ф’юрі: анонс реваншу • На Тернопільщині розшукують жителя Бучаччини за вчинення тяжкого злочину (+фото) • Водій з Бережанщини на пішохідному переході збив молоду тернополянку  • У Тернополі шахрай ошукав пенсіонера на 110 000 гривень • На Тернопільщині на сьогодні відмінили графік погодинних вимкнень світла • На Тернопільщині поховали уродженця Києва, котрий загинув у Курській області • Передчасно пішла із життя депутатка Гусятинськоі селищної ради • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 21 листопада • Церебральна кома: у лікарні на Вінничині помер 53-річний воїн з Тернопільщини • Найвідоміше підприємство Тернопільщини змінило голову правління • Вісім місяців надій та сподівань: війна забрала життя водія саперного взводу з Тернопільщини • На Тернопільщині втратили бронювання робітники аграрного сектору • Ще один син Підгаєччини віддав своє життя за Батьківщину
rss

Проект «Україна – Норвегія» впроваджує нові форми роботи з його учасниками!


Опубліковано: 29 Березня 2017р. о 14:00

^7AEDE65C71471549CD97DD770E66A20CC488ADEB3DDD68E214^pimgpsh_fullsize_distrУ рамках реалізації проекту «Україна – Норвегія» з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, який здійснюється у ТНЕУ, слухачі мали можливість відвідати лекцію відомого українського професора, а також провести товариський футбольний матч із професорсько-викладацьким складом вузу.  

Військовослужбовців навчали… бізнесу

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри управління інноваційною діяльністю Київського державного університету телекомунікацій Олена Гудзь у Тернопільському національному економічному університеті прочитала відкриту лекцію на тему: «Менеджмент ідей і трансформація матриці управління проектами».

– Ми перейшли в епоху ідей. Прогрес нині залежить від креативних ентузіастів, у яких є ідеї і сміливість їх здійснити, які не звертають уваги на тимчасові невдачі. Для того, щоб заробляти і бути успішним у новому світі, важливо фокусуватися на новому, на дійсно актуальному. Сьогодні успіх бізнесу зумовлюють емоції. Впровадження бізнесових ідей – не наука, це вже мистецтво. Розв’язування творчих задач вважається умовою розвитку креативності мислення. Мета творчості менеджменту ідей полягає у прийнятті оперативного якісного управлінського рішення, – відзначила Олена Гудзь.

Слухачі, отримавши корисну та цікаву інформацію, вдалися до діалогу.  Сучасне суспільство вимагає креативності у роботі: творчості у менеджменті, оперативності у прийнятті управлінських рішень, впровадженні цікавих бізнес-ідей.

Військовослужбовці отримали конкретні поради для застосування їх на практиці, адже проект «Україна – Норвегія» – це можливість спілкуватися з прогресивними особистостями, отримувати дієву підтримку від науковців та Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації», повіривши у свої можливості. До зустрічі долучилася керівник PR-відділу Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» Ольга Філіна та адміністрація Тернопільського національного економічного університету.

Після лекції викладачі, які надають освітні послуги військовослужбовцям на курсах перепідготовки, разом з Оленою Гудзь та Ольгою Філіною обговорили питання стосовно реалізації проекту «Україна – Норвегія», труднощі, які виникають під час курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, інновації у навчанні, застосування новітніх методик у роботі.

Слухачі ж подякували лектору й зазначили: «Дуже добре, що освітні послуги нам надають науковці-практики, які не тільки в теорії знають основи економіки. Такі зустрічі не тільки розширюють наш кругозір, а й дають можливість отримати найкращий досвід у веденні бізнесу». Проект «Україна – Норвегія» – це родинний проект, у якому ніхто не залишається наодинці зі своїми проблемами. 

Футбол об’єднав студентів-вояків та їх вчителів

А на наступний день на спортивному майданчику ТНЕУ відбувся товариський футбольний матч між слухачами курсів перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей і професорсько-викладацьким складом вузу.
Організаторами виступили Тернопільський національний економічний університет і громадська організація «Освітні та соціальні інновації».
З вітальним словом до команд і вболівальників звернулася директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ Оксана Десятнюк, побажавши усім гарної гри і перемоги. Також привітав колег виконавчий директор ГО «Освітні та соціальні інновації» Володимир Угрин. У складі команди військовослужбовців-учасників проекту «Україна – Норвегія» виступали: Вадим Румак, Віталій Шепель, Петро Гуменний, Микола Мацола, Василь Мартюк, Олег Онищук, Микола Бочан, Володимир Титор, а капітаном команди був Олег Хмелівський. Команду професорсько-викладацького колективу представляли: Віктор Островерхов, Андрій Коцур, Антон Шевчук, Тарас Маршалок, Володимир Угрин, Олександр Квасовський, з капітанською пов’язкою команду вивів Сергій Банах.
Гра була цікавою та захоплюючою. Вболівальники – колеги, друзі, рідні спортсменів – гаряче підтримували команди.
Товариський матч завершився з рахунком 5:4. Грамоти та подарунки командам вручила директор ННІІОТ Оксана Миронівна Десятнюк. Особливу подяку як найактивніший уболівальник отримала Василина Бицка.
Слухачі програми перепідготовки і викладачі ТНЕУ сподіваються, що такі зустрічі стануть доброю традицією, а проект «Україна – Норвегія» і надалі впроваджуватиме нові форми роботи з його учасниками. 

Приємно, що кожен з нас розуміє, що професійна і соціальна адаптація військовослужбовців передбачає не лише напружену роботу в аудиторіях, оволодіння новим фахом, а й здоровий відпочинок.

Іван Білий


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки:





Новини
22 Листопада
21 Листопада
20 Листопада
Скільки ви готові витратити на підготовку житла до цієї зими?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше