Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

Прикордонники викрили фіктивне подружжя: чоловік – з Тернопільщини, “дружина” – з Прикарпаття


Опубліковано: 6 Грудня 2024р. о 18:00

У пункті пропуску “Краківець”, що на кордоні з Польщею, прикордонники виявили псевдоподружжя. Про це повідомила Державна прикордонна служба.

25-річний чоловік з Тернопільщини та 20-річна дівчина з Івано-Франківщини намагалися незаконно перетнути кордон, заявивши, що подорожують з туристичною метою.

– 25-річний чоловік з Тернопільщини уклав шлюб із 20-річною жителькою Івано-Франківщини, яка має II групу інвалідності. Під час спілкування з прикордонниками, вони повідомили, що подорожують з туристичною метою. Однак згодом з’ясувалося, що жінка – дівчина друга чоловіка, а його справжня обраниця залишилася в Україні, — йдеться в повідомленні.

Оперативники 7-го прикордонного загону скерували повідомлення до поліції про можливе порушення щодо незаконного переправлення осіб через державний кордон України.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше