Найсвіжіше:
• У Тернополі кілька будинків залишаться без води • На Тернопільщині суд виправдав вчительку, яка заламувала руку учневі • На щиті повернувся додому воїн з Тернопільщини • На Прикарпатті через скарги орендарів відмінили ярмарок для ЗСУ • Мешканця Волині підозрюють у зґвалтуванні своїх доньок • Невдалий виїзд збаразького «Галича» до Рівного • Перестало битися серце 44-річного воїна з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На щиті повертається додому воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині помер багаторічний директор гімназії • «Дністер» зазнав першої поразки у Заліщиках: деталі • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв внічию «на аматори» • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • Чемпіон світу з Тернополя розповів, як проводить відпустку • 2 квартири, 4 ділянки та апартаменти: декларація керівника поліцейських Зборівщини • У яких професіях використання захисних окулярів є обов’язковим згідно з нормами охорони праці? • У територію Вишнівецького палацу вкладуть мільйон євро • Нападник «Шахтаря» гратиме за аматорський клуб з Тернопільщини • Назавжди 28: ще одна болюча втрата для Тернопільщини • ТОП-корупціонер з Тернопільщини втік до ЗСУ • На Зборівщині чоловік самовільно перекрив дамбу • Кращі футзалісти Тернопільщини отримали відзнаки (фото) • На Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Волині в обласному ТЦК знайшли мертвим голову ВЛК • На Сумщині загинув відомий боксер з Тернопільщини
rss

Скільки коштує перебування пенсіонерів у Підволочиському пансіонаті для літніх людей?


Опубліковано: 15 Травня 2021р. о 19:00

У листопаді 2016 року в Підволочиській громаді при комунальному закладі територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради відкрито відділення стаціонарного догляду. Це так званий пансіонат для літніх людей. Сюди й завітали наші журналісти, аби дізнатися, як почуваються старші люди і який догляд вони отримують. Пансіонат включає у себе і денний стаціонар, який можуть відвідувати всі бажаючі. Він оснащений новою медичною технікою, яка була виграна на міжнародних тендерах. Нові ліжка, чисті душові кабіні, телевізори в кожній палаті та холодильники – все це є. 

– Завдяки виграному гранду за програмою «Dobre» ми отримали багато нових медичних апаратів, які дозволяють якісно надавати реабілітацію нашим підопічним. Наш пансіонат розрахований на 16 ліжко-місць. Тут перебувають люди на платній основі. На даний час у нас найдешевша ціна сім тисяч гривень на місяць. У цю суму входить медичний супровід, харчування, проживання, мінімальний пакет потребуючих медикаментів, послуги психолога, організація дозвілля. Згідно з державними стандартами, тут перебувають люди, котрі досягли пенсійного віку, а також люди працездатного віку до встановлення їм інвалідності, і люди з інвалідністю, – розповіла директорка пансіонату Оксана Капелусь. 

Детальніше про перелік послуг пансіонату, харчування та лікування читайте тут.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше