Найсвіжіше:
• Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв внічию «на аматори» • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • Чемпіон світу з Тернополя розповів, як проводить відпустку • 2 квартири, 4 ділянки та апартаменти: декларація керівника поліцейських Зборівщини • У яких професіях використання захисних окулярів є обов’язковим згідно з нормами охорони праці? • У територію Вишнівецького палацу вкладуть мільйон євро • Нападник «Шахтаря» гратиме за аматорський клуб з Тернопільщини • Назавжди 28: ще одна болюча втрата для Тернопільщини • ТОП-корупціонер з Тернопільщини втік до ЗСУ • На Зборівщині чоловік самовільно перекрив дамбу • Кращі футзалісти Тернопільщини отримали відзнаки (фото) • На Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Волині в обласному ТЦК знайшли мертвим голову ВЛК • На Сумщині загинув відомий боксер з Тернопільщини • 5 квартир у різних містах: декларація заступниці податкової Тернопільщини • На Тернопільщині розшукують уродженця Узбекистану • На Кременеччині п’яний водій скоїв ДТП і пропонував хабар • У Монастириську затримали чоловіка зі зброєю • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Тернопільщині деблокували проїзд між трьома областями • Лежав у калюжі крові: як у Тернополі рятували чоловіка (відео) • Екс-спонсор тернопільської «Ниви» таки увійшов до керівництва УАФ • Уродженець Тернопільщини став послом у країні ЄС • На Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • 27-річна дівчина, яку жорстоко побили, померла в лікарні
rss

Слідчі поліції Тернопільщини повідомили про підозру командиру однієї із військових частин у зловживанні службовим становищем


Опубліковано: 17 Грудня 2024р. о 13:47

Підозрюваний залучив чотирьох військовослужбовців до будівництва власного будинку на Хмельниччині, а натомість вони отримували грошове забезпечення, як у зоні бойових дій. Загальна сума збитків державі становить майже мільйон гривень.

У ході досудового розслідування встановлено, що упродовж жовтня-грудня 2023 року за вказівками командира військової частини четверо його підлеглих проводили будівництво приватного будинку, розташованому в одному із сіл Хмельницької області. Їх офіційно включили в наказ про відрядження у зону бойових дій в Миколаївській області. Проте, як з’ясували слідчі поліції, військовослужбовці перебували вдома, отримуючи зарплату та бойові виплати.

Загальна сума виплат їм за цей час склала майже мільйон гривень.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки у військовій частині, за місцем проживання командира, військовослужбовців та на об’єкті будівництва, і вилучили документацію та інші речові докази протиправної діяльності.

Слідчі поліції Тернопільської області за сприяння керівництва Міноборони та ЗСУ та під процесуальним керівництвом спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону оголосили фігуранту підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 6 років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному.

Крім того, Державне бюро розслідувань проводить досудове розслідування кримінального провадження щодо виявлення можливих фактів застосування посадовцями 211 понтонно-мостової бригади Сил підтримки Збройних Сил України нестатутних заходів впливу та насильства до підлеглих (ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

До теми: “Знущання над військовими, вимагання грошей, кумівство та інші секрети 211-ої понтонно-мостової бригади з Тернопільської області”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
12 Квітня
11 Квітня
10 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше