В останні роки левову частку ринку мобільних пристроїв представляють смартфони, випущені в Піднебесній. І якщо раніше до таких виробників ставилися з побоюванням, зараз їх популярність стрімко зростає. Все тому, що у них можна зустріти як недорогі, але функціональні апарати, як у Xiaomi, так і практично преміальні моделі, наприклад, смартфон Huawei який можна придбати тут https://www.moyo.ua/telecommunication/smart/huawei/.
Але не всі китайці заслуговують на увагу. Є фірми, які не можуть порадувати покупців якістю, або ж відверті середнячки. Зараз ми розповімо, хто дійсно зарекомендував себе надійним і якісним виробником.
OnePlus
Перший смартфон OnePlus з’явився на світ у 2014 році. У 2015 фірма придумала власну прошивку OxygenOS, яка швидко полюбилася користувачам, бо дозволяє налаштовувати інтерфейс за власними уподобаннями.
Спочатку компанія позиціювала себе, як доступніший конкурент флагманів. Вона оснащувала свої пристрої потужними чипсетами, значним запасом пам’яті й іншими наворотами, і пропонувала при цьому значно меншу ціну. Однак пізніше вирішила змінити власні правила, почавши випускати преміальні моделі, гідні того, щоб конкурувати з Samsung і іншими відомими корпораціями.
Компанія випускає не так багато телефонів, але кожен новий смартфон OnePlus який є на цьому сайті https://www.moyo.ua/telecommunication/smart/oneplus/, має високі оцінки користувачів завдяки відмінній якості та витонченому дизайну.
Xiaomi
Одна з найвідоміших і великих фірм, про яку ще 4-5 років тому мало хто чув. Сьогодні ж вона входить в десятку лідерів на мобільному ринку.
Головне, чим підкорила Сяомі — низькою ціною. Її телефони — це надійні апарати:
- з фірмовою прошивкою MIUI, що пропонує користувачам широкий функціонал;
- для різних категорій покупців, починаючи від бюджетних, але добротних смартфонів, закінчуючи високоякісними та досить дорогими моделями;
- з крутими й, безсумнівно, якісними чіпами Snapdragon;
- із застосуванням ультрасучасних технологій — швидка і бездротова зарядки, сканери лиця, відбитки пальців, NFC і інші цікаві фішки.
Варто відзначити, що телефон Сяомі з характеристиками, як у Галаксі, обійдеться у два рази дешевше. З огляду на те, що продають свою продукцію китайці в основному через інтернет, роздрібна націнка відсутня, що вдвічі приємніше.
Huawei
Ще один великий виробник гаджетів з Китаю, який випускає не тільки смартфони, але розумні годинники, планшети, акустику. На ринку України компанія представила свої товари в 1998 році, почавши їх реалізовувати з точок-операторів стільникового зв’язку: Utel, Kyivstar, Life. У підсумку — населення добре знає і довіряє цьому бренду.
- Спочатку Хуавей випускала смартфони середнього цінового сегмента, і орієнтовані на бізнес-клас. Вони ідеально підходять тим, кому не важливі гучні імена та розпіарені логотипи.
- В останні роки фірма підтвердила перехід від дешевих апаратів до високоякісних смартфонів. Це надійні, стильні та функціональні пристрої, здатні позмагатися за перше місце на ринку.
Очевидно, що виробники з Китаю враховують тенденції ринку і «наступають на п’яти» лідерам галузі Apple і Samsung. При цьому пропонуючи істотну перевагу — вартість. Сьогодні немає нічого незвичайного в тому, щоб купити китайський телефон. Це модно, стильно, сучасно.
Джерело: Тижневик "Номер один"