Як повідомляє Тернопільська міська рада, цьогоріч у голосуванні беруть участь 18 проєктів, з яких 13 – великі та 5 – малі.
Проголосувати за обрані два проєкти (один великий та один малий) можуть громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади.
Проєкти, які наберуть менше 300 голосів (для малих) та 500 голосів (для великих), не вважатимуться виграшні та не будуть допущені до реалізації.
Для того, щоб віддати свій голос за великий та малий проєкти, жителі громади можуть скористатися декількома способами:
- авторизуватися на порталі Е-сервіс «Громадський бюджет» (за допомогою BankID або електронного підпису), перейти у рубрику «Громадський бюджет 2024», обрати бажаний проєкт та натиснути кнопку «Підтримати». Якщо обраний проєкт – великий, таку ж дію необхідно вчинити і з малим проєктом, за який бажаєте віддати голос (без повторного входу у систему);
- завітати у Центр надання адміністративних послуг (м.Тернопіль, вул. Князя Василя Костянтина Острозького, 6) в робочий час (понеділок, середа, четвер – з 9:00 год. до 16:00 год., вівторок – з 11:00 год. до 20:00 год., п’ятниця, субота – з 8:00 год. до 15:00 год., неділя- вихідний) та заповнити бланк для голосування у паперовому вигляді, пред’явивши паспорт або ID-картку (з довідкою про реєстрацію місця проживання особи)
Перелік великих проєктів, що беруть участь у голосуванні:
- №2 «Затишний внутрішній шкільний дворик для учнів»;
- №3 «Сучасний спортивний майданчик ТСШ№17 ім. Володимира Вихруща»;
- №6 «Будь активним заради Перемоги»;
- №7 «Двір щасливих людей 15 Квітня 1»;
- №8 «Відкритий багатофункціональний спортивний простір»;
- №11 «Спортивний майданчик з благоустроєм території»;
- №12 ««Безпечний» – локація під відкритим небом для військовослужбовців, жінок, дітей та усіх бажаючих»;
- №14 «Реконструкція шкільного саду під зону для навчання та відпочинку»;
- №15 «Шкільне подвір’я – територія інтелектуального розвитку, здоров’я та відпочинку учнів школи та жителів мікрорайону «Східний»;
- №16 «Капітальний ремонт спортивного майданчика бульв. Петлюри, 10»;
- №17 «Дорожнє містечко для навчання дітей правилам та культурі поведінки на дорозі»;
- №19 «Реконструкція огорожі зоокутка в парку Сопільче»;
- №22 «Музейний дворик».
Перелік малих проєктів:
- №4 «Реконструкція пішохідної доріжки до ТЗОШ№20 ім. Руслана Муляра»;
- №18 «Реконструкція дитячого майданчика «Молокія» в парку Т.Шевченка»;
- №20 «Мрія дитинства»;
- №21 «Вільний клас 4.0»;
- №23 «Реконструкція пішохідної доріжки».
Тернополяни проти такого витрачання грошей під час війни, зокрема на сторінці Тернопільської міської ради у соцмережі “Фейсбук” читаємо наступні коментарі:
– 1. Думаю, що всі такого типу проекти мають бути «заморожені» і можуть зачекати. Станом на сьогодні ці кошти треба спрямовувати не один основний проект – ЗСУ, а не майданчики і зони відпочинку. 2. Реконструкція дитячого майданчику Молокія – це дно, адже це їх реклама, нехай і платять, інакше прибрати рекламу Молокії і тоді нехай буде. 3. Всі ті майданчики в один момент можуть стати нікому не потрібними. На мою думку навіть не потрібно підіймати тему тринькання грошей на такого типу проєкти, – написав Михайло Івонюк.
– Всі кошти на потреби ЗСУ, ми хочемо, щоби наші діти живі повернулися додому, а після перемоги – проєкти, – доповнює тернополянка Татьяна Скрипка.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: громадський бюджет