Найсвіжіше:
• МФК «Тернопіль» пробився до фіналу другої ліги чемпіонату України • Перестало битися серце заступника голови громади на Тернопільщині • Тернопільська команда з двозначним рахунком перемогла в чемпіонаті України • В пожежі на Тернопільщині ледь не згорів чоловік • Помер підполковник з Тернопільщини • Нерухомість у Львові та понад 5 мільйонів у готівці: що задекларував перший замгубернатора Тернопільщини • На Тернопільщині 6 квітня офіційно стартує футбольний сезон-2025 • Директору Кременецької автошколи присудили штраф за хабар • 5 квітня у Тернополі відновлюється опалювальний сезон • У будівництво склозаводу на Прикарпатті інвестують 135 млн євро • Аматорська команда з Тернопільщини підсилилася гравцем тернопільської “Ниви” • Зміна погоди на Тернопільщині: штормове попередження від синоптиків • Вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя військового з Тернопільщини • Як військовому з Тернополя оформити відпустку для лікування? • «Військовий зі США» ошукав жительку Тернополя більш як на 500 тисяч • Ветеранський чемпіон Тернопільщини гратиме у чемпіонаті Україні • На Тернопільщині викрили організовану злочинну групу з продажу наркотиків • У депутата Чернівецької облради від СН вимагають скласти мандат: він заявляє про тиск • Усі переходи на зимовій першості Тернопільщини з футболу • Нова квартира та авто преміум-класу: чим володіє керівниця Кременецької прокуратури • “Очі” фронту потребують світла: “Птахи Мадяра” чекають на генератори • Винуватця подвійного смертельного ДТП у Тернополі засуджено на 8,5 років • Багатомільйонна афера чи грандіозний проєкт: що не так із “Водною ареною” Тернополя? • Тернополянин викрав з автомобіля дорогі речі
rss

Тернопільська фехтувальниця зупинилась за крок до п’єдесталу


Опубліковано: 7 Липня 2016р. о 11:00

krivitskaya-2016-ec

Представниці збірної України з фехтування на шпагах Олені Кривицькій не вистачило буквально одного уколу, щоб опинитися на п’єдесталі пошани чемпіонату Європи, який нещодавно завершився у польському місті Торунь.

Олена успішно подолала груповий етап, вигравши п’ять боїв з п’яти можливих. Спочатку українка вибила з боротьби росіянку Ольгу Кочнєву з рахунком 15:11, а після обіграла німкеню Олександру Ндоло – 15:13. В 1/4 фіналу тернопільська шпажистка зустрілася з полькою Ренатою Кнапік-Мязга. Суперниці провели цей бій практично на рівних. Спочатку лідирувала Олена Кривицька з мінімальним розривом в один укол. Уже в другому часовому періоді представниця польської команди стала наздоганяти – 8:8. Українка знову повернула собі мінімальну перевагу, але під кінець поєдинку Рената зуміла завдати поспіль чотири уколи, залишивши опонентку позаду. Щоб привернути хід бою, в Олени залишалося всього 30 секунд, за які їй вдалося зрівняти рахунок і виграти додаткову хвилину бою. На жаль, вирішальний укол був усе ж за суперницею-полькою: тернопільська фехтувальниця пішла в атаку, але спроба була невдалою, а Кнапік-Мязга, скориставшись цим, контратакувала. Таким чином, зустріч завершилася з рахунком 14:13 на користь польки.

Зауважимо, що у командній шпазі українська збірна з Оленою Кривицькою у складі посіла восьме місце.

До слова, чемпіонат Європи став останніми офіційними змаганнями для нашої фехтувальниці перед Олімпійськими іграми у Ріо-де-Жанейро, де разом зі своїми колегами по команді Олена Кривицька відстоюватиме честь України та Тернопілля.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
5 Квітня
4 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше