Найсвіжіше:
• На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту
rss

Тернопільські аграрії виплатили два мільярди


Опубліковано: 19 Лютого 2018р. о 14:45

Аграрії Тернопільщини потішили жителів області і всю Україну двома першими мільярдами.

У минулому році власникам земельних паїв сільгоспвиробники виплатили 1 мільярд 176 млн. гривень орендної плати, що на 32% більше, ніж  за минулий період. А до зведеного бюджету аграрії краю за минулий рік сплатили 1 мільярд 100 мільйонів гривень податків, або в 1,6 разу більше від 2016 року.
Словом, навіть попри те, що на фінансовий стан сільгосппідприємств і фермерських господарств негативно вплинула відміна спецрежиму оподаткування, різке зростання цін на енергоносії, міндобрива, техніку, 2017 рік для хліборобів Тернопільщини був успішним. Торік вони отримали рекордно високий валовий збір зернових.
Намітились позитивні тенденції у тваринництві.

Загалом на аграрний сектор економіки Тернопільщини припадає майже дві третіх виробленого в області валового продукту. Звідси – вагомі частка і розмір заробітної плати. За минулий рік вона склала 752 мільйони гривень. У середньому 1 працюючий у сільгосппідприємствах торік отримував понад 6 тисяч гривень на місяць, що на 51,9% більше проти попереднього року. У провідних господарствах – понад 12 тисяч, а по окремих професіях середня зарплата в них становить більше 20 тисяч гривень на місяць.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше