Найсвіжіше:
• На Волині судили дорослого чоловіка, від якого завагітніла 14-річна дівчина • Заліщицький «Дністер» повернувся в лідери аматорського чемпіонату України • Сенсація у Збаражі: «Галич» переміг «Агрон» • У Тернополі водійка позашляховика врізалася в стіну • Серед звільнених з полону – троє жителів Тернопільщини • На Буковині застрелився курсант-прикордонник • Помер від важкої недуги: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Тернопільську фірму підозрюють у махінаціях з ритуальними послугами • Тернополю загрожує нова російська атака: астрологиня • Після 2 років і 3 місяців полону повернувся додому воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув командир гармати з Тернопільської області • 8 об’єктів нерухомості, 2 елітних авто та понад 3 млн готівки: декларація голови Тернопільської РДА • Три роки полону: додому повернувся оборонець Маріуполя з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини • Хірурги успішно видалили тернополянці трикілограмову пухлину матки • На Хмельниччині звільнили 16 прокурорів з інвалідністю, ще 47 – на посадах • Під Тернополем сталася масштабна пожежа: вогонь охопив площу 3 гектари • У Тернополі школярі створили триметрову писанку з пряників • У Тернополі скасували великодні гаївки через можливі ракетні обстріли Росії • На Буковині судитимуть голову сільради за розтрату 1,4 млн грн для ЗСУ • На війні загинув син старости з Тернопільщини • Сьогодні відбудеться тернопільське дербі в чемпіонаті України з футболу • Дві доньки залишилися без батька: війна забрала життя 42-річного воїна з Тернопільщини • На Тернопільщині помер пожежник з 26-річним стажем • Перестало битися серце заступниці директора школи на Тернопільщині
rss

Тернопільську психоневрологічну лікарню назвали найкращою в Україні


Опубліковано: 11 Жовтня 2021р. о 10:30

Днями на Тернопільщину з робочим візитом завітав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко та його заступниця Ірина Микичак.

Обговорили важливі питання, а саме: вакцинацію, механізм підвищення зарплати медикам, роботу відділень екстреної медичної допомоги опорних лікарень та інше. 

Зокрема, Ірина Микичак мала нагоду познайомитися з роботою міської дитячої лікарні і міської лікарні №2. Відвідала центр вакцинації. На своїй сторінці у соціальній мережі пані Микичак написала, що найбільше її вразила робота Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні.

– Мій день зробила КНП “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” ТОР. Це величезна праця і досвід колективу лікарні та всіх, хто підтримує і допомагає. Захоплена колегами-медиками, які не відпускали, все хотіли показати і розповісти, поділитися напрацюваннями і здобутками. Надзвичайно фаховий і доброзичливий медперсонал, комфортні умови лікування з великою повагою до гідності пацієнта, відчутна взаємодія з кафедрами Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського. На сьогодні у моєму рейтингу – це найкраща психіатрична лікарня в Україні. Тут не шукають легких шляхів і не нарікають на реформи. Тут знаходять нові можливості і кращу якість допомоги людям.

Дякую Вам, колеги! Міцно тисну руку керівнику Володимиру Шкроботу і всьому колективу! – написала заступниця міністра охорони здоров’я України.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:




Новини
20 Квітня
19 Квітня
18 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше