Найсвіжіше:
• Керівник міграційної служби Хмельниччини приховав майно на майже 30 млн грн • Тернопільщина увійшла в трійку лідерів за вартістю землі в Україні • Автотроща на Шумщині: четверо людей у лікарні • На Кременеччині чоловік підірвав гранату • Живе на дачі, їздить на ВАЗі: декларація голови Кременецької РДА • У Дніпропетровській лікарні помер воїн з Тернопільщини • Знаний на Тернопільщині отець-блогер пояснив, звідки у нього новий кросовер • Масований удар по столиці: 9 загиблих, десятки поранених, зруйновані будинки • У місті на Тернопільщині хочуть підняти тариф на воду до 80 грн., при середньому в Україні 30-40 грн. • Колишній півзахисник збаразького “Галича”: “На “Динамо” ще рано вішати золоті медалі” • Поповнив Небесне воїнство: молодий воїн з Тернопільщини загинув на Донеччині • Як правильно підготувати документи з трансферного ціноутворення • ТОП-5 найдорожчих авто депутатів міськради Тернополя • На Тернопільщині в Пужниках 24 квітня почнуть ексгумацію • Тернополянина призначили на класичне футбольне дербі «Шахтар» – «Динамо» • Загинув на Донеччині: Тернопільщина попрощалася із загиблим Героєм • «Агрон» – другий фіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу: деталі • Перед судом постане водій, який у Чорткові збив жінку  • На Тернопільщині “нічна” водійка не зупинилася копам і спричинила ДТП • Позбавлений на 5 років прав водій з Тернополя знову втрапив на очі правоохоронцям • У Тернополі неадекват пошкодив конструкції на алеї «Незламні» • У Тернополі стартує унікальний жіночий проєкт «Надійний тил» для дружин військовослужбовців • На Борщівщині водію електротрицикла після ДТП ампутували ступню • Конвеєрні системи для складів: основні плюси та різновиди • Кардинал-тернополянин долучиться до обрання нового Папи Римського
rss

Трагедія на Підгаєччині: загинув водій квадроцикла


Опубліковано: 28 Січня 2025р. о 10:47

У ДТП на Тернопільщині загинув водій квадроцикла. Автопригода з потерпілими трапилася 27 січня близько 20:00 в селі Новосілка Підгаєцької територіальної громади.

На місце події виїжджали працівники Бережанського відділу поліції та слідчі відділу розслідування злочинів у сфері ДТП. За попередньою інформацією, 25-річний місцевий житель, керуючи саморобним квадроциклом, не впорався із керуванням і як наслідок – транспортний засіб перекинувся. Кермувальник від отриманих травм загинув на місці автопригоди.

За даним фактом відкрите провадження відповідно до частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Слідчі поліції встановлюють причини нещастя. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
24 Квітня
23 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше