Найсвіжіше:
• Як зрозуміти, що вашій малечі пора переходити на підгузки-трусики • На 9 років засуджено жителя Бережанщини за незаконний збут наркотиків • П’ять ознак того, що вашому роману терміново потрібен бета-рідер • Два медика з Тернопільщини отримали відзнаки святого Пантелеймона • Майже рік надій та сподівань: на Донеччині загинув 35-річний воїн з Тернопільщини • Смерть третьокласника в Тернополі: поліція з’ясовує обставини події • Електронна петиція: що вона дає та як її подати • Арбітри з Тернопільщини змагалися на Меморіалі Балакіна-2025 • З тернопільської “Ниви” офіційно пішов головний тренер • На Кременеччині під час варіння картоплі загинули двоє рідних братів • Спочив у Бозі вчитель фізики та математики з Кременця • На Чернігівщині прийняв свій останній бій воїн з Гусятинщини • Велика трагедія та невимовний біль: у Тернополі помер третьокласник • На 62 році життя помер учасник бойових дій з Тернопільщини • На Чортківщині у Нічлаві виявили тіло чоловіка • 29-річний воїн з Тернопільщини загинув на Харківщині • На Чортківщині потонув чоловік • На війні загинув 48-річний митець з Тернополя • П’яний мешканець Монастирищини до смерті забив пенсіонера • Важка хвороба забрала життя відомого випускника тернопільського університету • У Тернополі оприлюднили лауреатів Всеукраїнської премії Братів Лепких • На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці
rss

Трагічно загинула випускниця коледжу на Тернопільщині


Опубліковано: 5 Лютого 2025р. о 13:27

Трагічна загинула випускниця 2024 року Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені О. Барвінського Наталії Винник. Про сумну новину повідомило керівництво навчального закладу.  

– Дирекція, педагогічний та студентський колективи, учасники хореографічного ансамблю “Яблуневий цвіт” висловлюють щире співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті – трагічної загибелі випускниці 2024 року Винник Наталії.
Її життєвий шлях обірвався занадто рано, залишивши в наших серцях біль і сум. Наталя назавжди залишиться в нашій пам’яті світлою, чарівною, юною…, – йдеться в повідомленні фахового коледжу. 

Наталія була яскравою учасницею хореографічного ансамблю “Яблуневий цвіт”, де її творчий потенціал розкрився повною мірою. Її граційні рухи та щира посмішка зачаровували глядачів під час кожного виступу. Дівчина вирізнялася особливою працьовитістю та відданістю танцювальному мистецтву.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
16 Грудня
15 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше