Найсвіжіше:
• Небесне царство поповнилося ще одним янголом з Тернопільшини • Тернополянин здійснив серію крадіжок з автомобілів • Як вибрати знезалізнювач води: поради для правильного рішення • На Тернопільщині померла молода працівниця дитсадка • На Тернопільщині живуть найбідніші пенсіонери • Жорстока війна забрала життя ще одного військового з Тернопільщини • На Буковині журналістку засудили на 5 років за відео про мобілізацію • За вбивство новонародженої дитини засуджено мешканку Прикарпаття • На війні загинув уродженець Теребовлянщини • На Запоріжжі загинув сапер з Тернопільщини • Сьогодні визначиться останній півфіналіст Зимової першості Тернопільщини • Викладач з Тернополя за хабарі вирішував питання з відстрочкою • Сьогодні на Тернопільщині зустрінуть тіло ще одного воїна • У Теребовлі в аварії загинула водійка • На Збаражчині п’яний водій мотоцикла пропонував хабаря • Сьогодні на Тернопільщині зустрінуть тіло загиблого воїна • Агроліси Тернопльщини: тіньова зона на десятки тисяч гектарів • У Тернополі судили жінку, бо вони кидала землею у сусіда • 16 об’єктів нерухомості та 9 транспортних засобів: декларація керівника поліцейських Почаївщини • ФК «Присівці» зі Зборовіщини очолив групу Ліги чемпіонів Тернопільщини • З тернопільського ставу витягнули труп жінки • Будинок, квартира та 5 ділянок: декларація керівника поліцейських Кременеччини • Ексголова МСЕК Хмельниччини гроші виводила до Швейцарії та США • У Тернополі водій пошкодив габаритні ворота та втік (відео) • Стали відомі усі півфіналісти Ліги Тернопільщини з футболу
rss

У ДТП загинула 10-класниця Тернопільського обласного ліцею


Опубліковано: 25 Серпня 2024р. о 8:30

У селі Крехів Львівського району 27-річний водій збив дівчину. Вона померла на місці події. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Нацполіції Львівської області

Аварія трапилась 19 серпня о 20:10. Тоді 27-річний водій “Skoda Octavia” збив 15-річну дівчинку, яка померла відразу від отриманих травм. Медики констатували її смерть.

Як повідомили у Тернопільському обласному ліцеї “Знамення” дівчина навчалася у 10 класі закладу.

“Сумуємо разом з батьками і з усією спільнотою “Друзі Бога”. Дорога Іринко, Ти назавжди у наших серцях… Твоя світла посмішка, Твоя юнацька радість, Твоє бажання вчитися, вчитися у “Знаменні”, пізнавати, радіти життю …! Світла пам’ять Іринко! Віримо, що Всемилостивий Добрий Господь прийме її світлу та щиру душу у теплі батьківські обійми, у Царство Небесне” – зазначила Анна Зварич.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
14 Квітня
13 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше