Найсвіжіше:
• Помер священник ПЦУ з Тернопільщини • Відомий ведучий розповів, як публічно образив Трінчер • Сьогодні визначиться третій півфіналіст Зимової першості Тернопільщини • Агенти фсб готували теракти проти депутатів Хмельниччини • Жителі Тернополя заборгували за воду 21 мільйон • У Тернополі викрили магазинного крадія-рецидивіста • Квартира, 6 ділянок та авто: декларація керівника поліцейських Козівщини • Народити всупереч діагнозам: які методи пропонує сучасна медицина • У Тернополі робочий день перенесено з 21 на 26 квітня • Житель Теребовлянщини вбив собаку сусідки  • На Гусятинщині хлопчик потрапив під колеса авто • На Тернопільщині донька ножем поранила батька • Медик за освітою з Тернопільщини загинув на Курщині • У Тернополі автобус №29 змінює маршрут: прична • На Тернопільщині шукають водіїв з зарплатою 50 тисяч  • На Бережанщині запрацює сміттєсортувальна лінія • На Тернопільщині будують завод залізобетонних конструкцій • Депутатка селищної ради залякувала родину загиблого воїна • Шахраї з Тернополя не поставили для ЗСУ понад сто дронів • Тернопільські студенти у футболі декласували лучан • 13 об’єктів нерухомості: декларація керівника поліцейських Борщівщини • “СМ-Транс” пробився до фіналу ветеранського чемпіонату України • Понад 7 млн доходу: декларація головного поліцейського Прикарпаття • Головний спонсор тернопільської «Ниви» увійде в керівництво УАФ • У Тернополі відкрили реабілітаційний центр для військових
rss

У місті на Тернопільщині на даху поліклініки вирішили встановити гібридну електростанцію


Опубліковано: 13 Березня 2024р. о 8:41

На даху будівлі поліклініки Чортківської центральної міської лікарні буде встановлена дахова гібридна сонячна електростанція потужністю 50 кВт і з батареями зберігання електроенергії до 40 кВт. Про це повідомив міський голова Чорткова Володимир Шматько.

Місту вдалося виграти грант на суму 2 млн 150 тис гривень.

– На рік орієнтовно станція зможе згенерувати до 46 тис кВт/год. При діючому тарифі економія для бюджету громади 375 тис гривень. Співфінансування з бюджету громади на встановлення цієї СЕС складає 215 тис грн плюс виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) і експертизи для цього проекту. Дякую донорам і партнерам нашої громади за можливості і результати співпраці!, – зазначив Володимир Шматько.

Чортків продовжує виконувати важливий розділ стратегії розвитку громади про перехід на 100% ВДЕ (відновлювальні джерела енергії) до 2050 року.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
9 Квітня
8 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше