Оперативні втручання на судинах рятують життя пацієнтів і запобігають інфарктам та інсультам. Детальніше про це, а також про методи лікування та наявність сучасної апаратури, без якої проводити усі ці оперативні втрачання було б неможливо, розповідає завідувач відділення інтервенційної радіології та репер фузійної терапії Богдан Маслій.
За його словами, відділення займається лікуванням в основному інфарктів – це їх основний елемент роботи.
«80-90% – це, власне, робота з пацієнтами серцево-судинного профілю. Крім того, ми займаємося і лікуванням хвороб судин нижніх кінцівок, судин головного мозку і також дуже велика галузь – це є інтервенційна аритмологія – це є лікування аритмій серця за допомогою імплантації кардіостимуляторів», – пояснює він.
«Суть наших втручань: через судинку на руці або нозі ми проводимо маленький прокол і заводимо практично до будь-якого органу спеціальний катетер, спостерігаючи на екрані монітора рентгенівське зображення.
Апаратура в нас теж найкраща. Це не тільки ангіограф – ми маємо і внутрішньо-судинний ультразвук, внутрішньо-судинну лазерну візуалізацію із зображенням судини зсередини тощо», – зауважує він.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: Богдан Маслій