Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини з позивним «Абдула» • На Тернопільщині стартувала Шкільна футбольна ліга • Стали відомі півфінальні пари Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі знайшли хлопця, якого тиждень розшукували • На Тернопільщині 5 років родини загиблих військових чекають на квартири • На Тернопільщині визначили найкращі і найгірші громади (рейтинг) • «Агрон» – четвертий півфіналіст Зимової першості Тернопільщини • Надал перефарбує весь міський транспорт в один колір • У Тернополі судитимуть митника та брокера: деталі • Розшукують тернополянина: зник з пансіонату • Коли авто відмовляється їхати: де в Тернополі викликати евакуатор • Як у Тернополі бізнесмен Юрій Петрик став головним будівничим храму ПЦУ • На Зборівщині в закинутому гаражі знайшли утопленика • На Кременеччині знайшли книги та документи 18-19 cт. • На війні загинув командир зенітного ракетного взводу з Тернопільщини • Тернополянку, яка від початку березня перебувала в розшуку, знайшли мертвою • Небесне царство поповнилося ще одним янголом з Тернопільшини • Тернополянин здійснив серію крадіжок з автомобілів • Як вибрати знезалізнювач води: поради для правильного рішення • На Тернопільщині померла молода працівниця дитсадка • На Тернопільщині живуть найбідніші пенсіонери • Жорстока війна забрала життя ще одного військового з Тернопільщини • На Буковині журналістку засудили на 5 років за відео про мобілізацію • За вбивство новонародженої дитини засуджено мешканку Прикарпаття • На війні загинув уродженець Теребовлянщини
rss

У Тернополі місцева жителька викрала у переселенки понад 300 тисяч гривень


Опубліковано: 14 Березня 2023р. о 12:45

Про зникнення великої суми грошей потерпіла дізналася випадково й одразу зателефонувала до поліції. Жінка розповіла, що з її сховку щезло 343 тисячі гривень.

Потерпіла – внутрішньо переміщена особа 1944 року народження, яка уже рік  живе в Тернополі. Вона разом з двома тернополянками орендувала в обласному центрі будинок.

Переселенка мала заощадження і зберігала їх вшитими у підкладку сумки. Про те, що коштів не залишилося, дізналася, коли до неї прийшла дочка, аби позичити гроші. Жінка відкрила сховок і виявила з 343 тисяч гривень лише 9 тисяч.

Вона викликала поліцію і сказала, що підозрює сусідку по будинку, оскільки остання два дні тому з’їхала без попередження.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники поліції встановили місцеперебування ймовірної підозрюваної. Жінка перебувала у Бучачі, а коли до неї прийшли слідчі, то одразу зізналася у крадіжці. Вона розповіла, що мала ключ від кімнати сусідки і впродовж кількох місяців витягувала зі сховку гроші.

Зловмисниця на власні потреби витратила майже все. Потерпілій повернула близько 70 тисяч.

24-річній жінці інкримінують частину 4 статті 185 ККУ. Вирішується питання про оголошення їй підозри та обрання запобіжного заходу. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , ,




Новини
15 Квітня
14 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше