Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув матрос з Тернопільщини • Сьогодні до рідної домівки повертається воїн з Тернопільщини • Тернопільщина 27 квітня зустрічатиме загиблого Героя • На Тернопільщині у вихідні можливі дощі, шквали та заморозки • На Волині стартував фестиваль тюльпанів • Хоростківська громада “підсилилася” двома автівками  • Скандал на Зборівщині: коли відремонтують «дорогу смерті»? • Чи визнає Україна Крим російським: Зеленський зробив гучну заяву • Найзбитковіше КП Тернополя виплатило собі майже мільйон на премії • Помер 60-річний ветеран російсько-української війни з Тернопільщини • П’яний водій з Бучаччини пропонував хабаря копам • Трагічно загинув військовослужбовець з Тернополя • Як вибрати духову шафу для дому: на що звертати увагу? • Смертельна автопригода на Чортківщині: деталі • ФК «Збараж» на чемпіонат області заявив 20 футболістів • Жорстока війна забрала життя військового з Тернопільщини • Автотроща з травмованими сталася на Гусятинщині • На Тернопільщині на продаж виставлено діючий спиртзавод • У Тернополі засудили таксиста за домагання до неповнолітньої пасажирки • У Тернополі ліквідують головну медустанову для атлетів • Відомий біатлоніст з Тернопільщини розповів, як потрапив у ДТП в Італії • Стала відома дата та час фіналу Зимової першості Тернопільщини з футболу • Крав все – від документів до ноутбуків: у Тернополі затримали серійного автомобільного крадія • Індустріальний парк «Chortkiv-West»: перспективи оцінили незалежні експерти • На Тернопільщині набирає обертів конфлікт через вільний випас худоби
rss

У Тернополі на 81-річного пішохода скоїв наїзд водій автомобіля Volkswagen Tiguan


Опубліковано: 10 Вересня 2024р. о 12:41

Дорожньо-транспортна пригода трапилася в Тернополі 9 вересня. Близько 20 години на лінію 102 надійшло повідомлення від медиків про те, що по вулиці Лучаковського надавалася медична допомога чоловікові (1943 року народження).

Як повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області, поліцейські, виїхавши на місце події, з’ясували, що на пішохода скоїв наїзд водій автомобіля Volkswagen Tiguan. Потерпілого з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до медичного закладу.

За фактом ДТП проводиться перевірка. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за статтею 286 Кримінального кодексу України.

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
26 Квітня
25 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше