Сьогодні, 24 червня, о 15:01 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку на водоймі Тернопільського ставу зникла дівчина 2011 року народження.
До місця події прибули рятувальники, які організували пошуково-рятувальні роботи. Для проведення водолазних робіт залучені водолази Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів» ДСНС України.
В ході обстеження водойми виявлено потерпілу та передано її працівникам екстреної медичної допомоги.
На жаль, реанімаційні заходи результату не дали.
До проведення робіт залучалися 16 рятувальників та 4 одиниці техніки .
Рятувальники закликають не залишати дітей без нагляду поблизу водойм та суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн







