Найсвіжіше:
• Чиновник міськради на Тернопільщині вимагав у бізнесмена пів мільйона хабаря  • Тернополянин оцінив вартість фіктивної інвалідності у вісім тисяч доларів • Ветеранська команда з Тернопільщини перемогла на футбольному турнірі на Львівщині • На Тернопільщині встановили пам’ятник на честь воїнів Української галицької армії • Тернопільський перевізник виплатить 250 тис грн компенсації за смерть пасажира • На Тернопільщині водійка іномарки спричинила смертельну аварію • 2,5 роки надій та сподівань: офіційно підтвердили загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 22 листопада • У Кременеці на Тернопільщині відкрили пам’ятник Герою України полковнику Сергію Лі • Великобританія запровадила санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Вартість гаражів у Шумську під час аукціону зросла у 4 мільйони разів • Громада на Тернопільщині заплатить 4,7 млн грн за стихійні сміттєзвалища • 53-річний військовослужбовець з Тернопільщини назавжди повернувся додому: помер у лікарні  • Бій Олександра Усика проти Тайсона Ф’юрі: анонс реваншу • На Тернопільщині розшукують жителя Бучаччини за вчинення тяжкого злочину (+фото) • Водій з Бережанщини на пішохідному переході збив молоду тернополянку  • У Тернополі шахрай ошукав пенсіонера на 110 000 гривень • На Тернопільщині на сьогодні відмінили графік погодинних вимкнень світла • На Тернопільщині поховали уродженця Києва, котрий загинув у Курській області • Передчасно пішла із життя депутатка Гусятинськоі селищної ради • Тернопільські енергетики оприлюднили графік вимкнень світла на 21 листопада • Церебральна кома: у лікарні на Вінничині помер 53-річний воїн з Тернопільщини • Найвідоміше підприємство Тернопільщини змінило голову правління • Вісім місяців надій та сподівань: війна забрала життя водія саперного взводу з Тернопільщини • На Тернопільщині втратили бронювання робітники аграрного сектору
rss

sdr

У Тернополі презентували американську програму для українського бізнесу


Опубліковано: 18 Жовтня 2019р. о 11:50

11 жовтня в Тернопільській ОДА відбулася презентація міжнародної програми «Оздоровлення економіки України». На заході були присутні представники малого та середнього бізнесу, котрим продемонстрували програму «IMTD». Вона допомагає реалізовувати та фінансувати бізнес-проєкти від початку зародження ідеї до повного функціонування. Ця програма створена американцем Давідом Картозі, котрий вважає, що гроші повинні працювати і створювати гроші.

«IMTD USA» – це миротворча світова організація, що працює як міжнародний провайдер донорських коштів і коштів благодійних фондів у тих частинах світу, де відбуваються війни, природні катаклізми, епідемії, стихійні лиха. Офіційним послом цього бренду в Україні є Оксана Білозір, вона разом із головою правління «IMTD» Романом Бендасем у Тернополі розповіли про американську програму для українського бізнесу.

«Наша мета – залучити свідомих громадян розвивати свій бізнес, розуміти, як правильно це робити та чого варто уникнути»

Споживче товариство «IMTD» будує досить розгалужену мережу представництва і партнерських філій в Україні та в інших країнах світу, зокрема в Грузії, Молдові, США, Туреччині. В нашій державі діють понад 120 філій цієї компанії. Це товариство має інтернаціональну направленість та дотримується принципів розвитку національної і міжнародної кооперації. В її основі лежить взаємна допомога та відповідальність, рівність та солідарність. Девіз компанії: «Разом ми можемо все!». Споживче товариство – це унікальний інструмент, який зменшує до мінімуму ризик-фактор країни і відкриває широкі можливості для безпечної співпраці бізнесу з міжнародними донорськими організаціями.

– Ця організація є однією з найбільших миротворчих у світі, і я дуже рада, що є її представником. Хотілося б, щоби програма, з якою ми прийшли в Україну, справді запрацювала саме на Тернопільщині, так як я вважаю її своєїю батьківщиною. Ця програма працює з благодійними організаціями та донорськими коштами. «Оздоровлення економіки України» є надзвичайно потужною та потрібною програмою для нашої держави. Наша організація є дуже цікавою, унікальною, адже її діяльність можна поділити на дві частини. Перша – це фізичні особи, тобто працівники, громадяни,  які працюють, які, по-простому кажучи, не можуть звести кінці з кінцями. На допомогу їм, їхнім ідеям, бізнесу приходить наша команда. Вона допомагає, підказує та проводить роботу із вивчення бізнес-проєкту. Тому фізичним особам ця програма є дуже цікавою, а також і для ОТГ. Ми є партнерами української держави, оскільки розробляється програма для розбудови та збільшення фінансових доходів, щоби мати можливість не жити, а розвиватися. Друга частина – це малий і середній бізнес, дешеві кредити, лізингові програми, інвестиції. Хочу зазначити, що з початком ринку землі ми побачили високу тенденцію проблем для українських фермерів, тих, хто не може елементарно захистити свій малий бізнес, хто страждає від рейдерських атак, ми також прийшли їм на допомогу. Унікальність наших програм у тому, що ми маємо свій ринок. Маючи міжнародний світовий ринок, маючи тих самих малих фермерів, яким нереально працювати та конкурувати на державних рівнях, коли вони виробляють потрібний продукт, ми можемо їх профінансувати та вивести на вищий рівень розвитку й фінансів. Також можемо купувати у нього продукт і продавати тим благодійним фондам, донорським організаціям, які його потребують. Маючи міжнародні ринки, ми даємо можливість малому бізнесу реалізувати свою продукцію. Наша мета – залучити свідомих громадян розвивати свій бізнес, розуміти, як правильно це робити та чого варто уникнути і, звісно ж, стати свідомими платниками податків, – розповіла по Скайп-зв’язку Оксана Білозір.

«Для кожної фізичної особи є ліміт – 20 тисяч доларів»

Що собою являє програма «IMTD», деталізував голова її правління Роман Бендас.

– Зараз у нас є своє юридичне об’єднання, служба безпеки, централізована бухгалтерія. Це все потрібно для того, аби забезпечити донорським організаціям три основні регулятори: прозорість, звітність і захист ресурсів та пунктуальність. Одне із головних завдань, на думку нашої компанії, – це знати, що хоче людина. Це не просто роздача фінансів, це обговорення з людиною її бажань, те, чим вона хоче займатися. Оскільки, не знаючи цього, жодного задоволення людина отримувати від своєї праці не буде. Коли ідея визріла, особа як споживчий член кооперації вступає у правове поле і подає цю ідею нам. Варто зауважити, що подає саме ідею, не створений бізнес-план чи проєкт. У відповідній анкеті вона чітко дає відповіді, обирає напрям (сільське господарство, виробництво, сфера послуг). Після цього система перевіряє рентабельність ідеї, наскільки вона зможе приносити прибуток. Якщо прибуток є високим для самої людини, ми перевіряємо її кваліфікацію. Якщо все в нормі, ця ідея потрапляє у програму «Оздоровлення економіки України» і ділиться за напрямками. Фінансування проходитиме по системах – закуповуватиметься необхідне обладнання, забезпечення і т.д. Також буде визначено час моніторингу. У кожного бізнесу буде свій час для того, аби вийти на прибуток. Для кожної фізичної особи є ліміт – 20 тисяч доларів. При закінченні моніторингу створюються всі умови, аби людина працювала сама на себе й отримувала дохід. Наша компанія також займатиметься збутом продукції на внутрішніх та міжнародних ринках. Тому система буде забезпечувати ринки збуту, а це також одна з головних складових компанії, – поділився Роман Бендас.

Співпраця із середнім та великим бізнесом розглядається через діяльність «Бізнес-асоціації» для об’єднання спільних зусиль у галузі міжнародного маркетингу, консалтингу, логістики та міжнародної кооперації за сприяння та під контролем міжнародних миротворчих інституцій і донорських організацій.

Форми фінансової допомоги, які надає IMTD INTERNATIONAL, – це інвестиції, кредити, позики та Міжнародна технічна допомога (гранти). До речі, кредити справді будуть малими, це створено для того, аби особи, котрі користуються допомогою, були впевнені у завтрашньому дні, переконує пан Бендас. Учасниками програми в Україні можуть стати підприємці, фізичні особи, фермери, ТОВ, кооперативи, неприбуткові організації, підприємства, територіальні громади.

Представники тернопільської влади впевнені, що новий продукт буде корисним і цікавим місцевому бізнесу.

– Хочу виразити слова вдячності представникам та засновникам цієї компанії від обласної ради, адже їхні ідеї та проєкти заслуговують неабиякої поваги. Це новий варіант допомоги. За останні чотири роки ми мали безліч програм допомоги. Проте не всі вони були на такому високому рівні, як ця. Це так звані «гроші на тарілочці», котрі включають у себе підтримку, супровід та заробіток. На сьогодні для початківця, котрий хотів би створити свій бізнес, є складно, адже кредит у банку досить великий, і є ряд інших проблем, котрі можуть спіткати молодого підприємця. Тому ми дякуємо та схвалюємо такі проєкти і надіємося, що вони успішно працюватимуть на теренах нашої області та сприятимуть її розвитку, – підсумував голова обласної ради Віктор Овчарук.

Соломія Вершигора 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
22 Листопада
21 Листопада
20 Листопада
Скільки ви готові витратити на підготовку житла до цієї зими?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше