Найсвіжіше:
• У Тернополі відкрили Центр життєстійкості • Мироточить п’ятий рік: у храмі на Тернопільщині зберігається унікальна ікона • У Вишнівці знайшли новонароджену дитину • Автотроща на Козівщині: у ДТП потрапило одразу три авто • На Буковині горіла райлікарня (фото) • У Бережанах на фінішній прямій роздільний збір сміття • Агроліси Тернопільщини: тіньова зона на десятки тисяч гектарів • На Тернопільщину з російського полону повернувся військовий • На Волині судили дорослого чоловіка, від якого завагітніла 14-річна дівчина • Заліщицький «Дністер» повернувся в лідери аматорського чемпіонату України • Сенсація у Збаражі: «Галич» переміг «Агрон» • У Тернополі водійка позашляховика врізалася в стіну • Серед звільнених з полону – троє жителів Тернопільщини • На Буковині застрелився курсант-прикордонник • Помер від важкої недуги: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Тернопільську фірму підозрюють у махінаціях з ритуальними послугами • Тернополю загрожує нова російська атака: астрологиня • Після 2 років і 3 місяців полону повернувся додому воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув командир гармати з Тернопільської області • 8 об’єктів нерухомості, 2 елітних авто та понад 3 млн готівки: декларація голови Тернопільської РДА • Три роки полону: додому повернувся оборонець Маріуполя з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини • Хірурги успішно видалили тернополянці трикілограмову пухлину матки • На Хмельниччині звільнили 16 прокурорів з інвалідністю, ще 47 – на посадах • Під Тернополем сталася масштабна пожежа: вогонь охопив площу 3 гектари
rss

У Тернополі відбувся Відкритий чемпіонат області зі змішаних єдиноборств ММА


Опубліковано: 27 Червня 2021р. о 14:00

Понад 180 учасників різних вікових та вагових категорій із 12 областей України, запеклі бої та заслужені перемоги, розіграші й оригінальні призи для гостей заходу, а для переможців змагань – медалі, кубки та грошові винагороди. Таким у Тернополі був Відкритий чемпіонат зі змішаних бойових мистецтв ММА.

Змагання відбулися 19 червня, організували дійство представники Тернопільської обласної федерації змішаних єдиноборств ММА та спортивного комплексу “Workout Hall”.

Голова обласної федерації ММА Богдан Юлик зазначив, що чемпіонат мав на меті підтримати талановиту спортивну українську молодь. Учасники, до слова, не платили стартових внесків, як це заведено під час подібних змагань.

У Тернополі сформувалася справжня спортивна сім’я, і віднині всі, хто приїхав із різних куточків країни на цей чемпіонат, є її частиною. Через пандемію у місті практично два роки не відбувалося подібних заходів, сьогодні послаблення карантину дозволило організувати цей чемпіонат у таких великих масштабах – понад 180 учасників, найстаршому з яких 38 років, а наймолодшому – 6, – розповів Богдан Юлик.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з таких областей: Тернопільська, Івано-Франківська, Рівненська, Львівська, Житомирська, Київська, Харківська, Одеська, Закарпатська, Чернівецька, Черкаська та Вінницька.

Засновник і президент WWFC (World Warriors Fighting Championship), голова Української федерації змішаних бойових мистецтв (UF MMA) Володимир Тесля вперше приїхав до Тернополя, щоб особисто підтримати спортсменів.

Приємно здивований організацією заходу на такому високому рівні. Одразу видно, що тернопільська команда працює професійно і робить вагомий внесок у розвиток молоді та спорту в Україні. Про серйозну підготовку свідчить, зокрема, кількість учасників, які сьогодні приїхали на турнір, – зазначив Володимир Тесля.

Зірковим гостем чемпіонату став український боєць, чемпіон WWFC, чемпіон світу GAMMA  Денис Бондар. Він наше місто та подібні змагання відвідує часто, проте рівень підготовки Відкритого чемпіонату зі змішаних бойових мистецтв ММА у Тернополі його приємно вразив.

«Дякую пану Богдану Юлику за це справжнє свято спорту! Серед учасників я навіть упізнав тих, хто виступав на всеукраїнських чемпіонатах. Думаю, ММА у Тернополі та в Україні загалом набирає популярності останнім часом саме завдяки підтримці єдиноборств, у тому числі й на місцевому рівні», – поділився враженнями Денис Бондар.

Змагання тривали понад 8 годин. Перше командне місце взяли спортсмени з Чернівецької області, друге – гості з Одеської, а «бронзу» отримали учасники з Вінниччини. Вітаємо переможців!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,




Новини
21 Квітня
20 Квітня
19 Квітня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше