• Офіційно: тернопільська “Нива” отримала нового головного тренера • Дорога до рідного дому довжиною майже рік: на щиті повертається воїн з Тернопільщини • Енергетики повідомили, чи вимикатимуть світло на Тернопільщині 17 вересня • На Донеччині під час стрілецького бою загинув 39-річний воїн з Тернопільщини • Померла дружина відомого аграрія з Тернопільщини • «Кобзар» – переможець третього етапу ветеранського чемпіонату Тернопільщини 50+ • У російському полоні загинув 28-річний воїн з Тернопільщини • Вперше за останні 15 років арбітр з Тернопільщини проводитиме матч УПЛ • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Луганщині • Вища футбольна ліга Тернопільщини: сильний дощ та автогол не дозволили виявити переможця у матчі команд з Березовиці та Борщева • На Гусятинщині засудили військового, який самовільно залишив частину після відпустки • У Старому Вишнівці укриття для учнів перетворили на пізнавальну фотовиставку • На Збаражчині у ставку втопився чоловік: подробиці трагедії • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим із позивним “Ведмідь” • Уродженець Тернопільщини обіграв супергросмейстера на шаховій Олімпіаді! • Небесне воїнство поповнив військовослужбовець з Тернопільщини: загинув на Донеччині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • НБУ готується блокувати карти українців: нові правила на грошові ліміти • Відомий уродженець Зборова пояснив, чому Заходу не варто боятись погроз Путіна • У Тернополі вантажний бус пошкодив огорожу та стіну церкви • Теща із зятем намагалися виїхати за кордон як молодята • Солдата з Тернопільщини судили за відмову заступити у добовий наряд • Компанія найбагатшого уродженця Тернопільщини цікавиться купівлею Білгород-Дністровського порту • Міністерство оборони України готує запуск автоматизованих відстрочок від мобілізації • На Курщині останній бій прийняв військовослужбовець з Тернополя

У центральному матчі тижня футбольної Тернопільщини «Дністер» здобув вольову перемогу у Бучачі

Опубліковано: 22 Серпня 2024р. о 13:45

21 серпня в центральному матчі 12-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року зустрілися команди, які знаходяться у першій трійці турнірної таблиці – бучацький «Колос» приймав заліщицький «Дністер».

Перший тайм поєдинку бучачани можуть записати собі в актив. Футболісти «Колоса» створили кілька небезпечних моментів поблизу воріт заліщицької команди, один з яких став результативним. З лівого краю подачу зі штрафного виконав досвідчений Євген Гурін, а ніким не прикритий капітан «Колоса» Андрій Новачинський ударом головою відкрив рахунок у матчі (1:0), який у першому таймі не змінився.

У другому таймі ініціативу перехопили гравці «Дністра». Вже на його початку рахунок було зрівняно. Микола Ландяк отримав м’яча зліва, пройшов до штрафного майданчику господарів та віддав передачу на хід Назару Процику. Той прострілив вздовж лінії воріт, звідки в дотик переправив м’яча у сітку воріт Валентин Білик (1:1). А у середині тайму Тарас Червонецький, котрий з’явився на футбольному полі у другому таймі, приніс своїй команді перемогу.  Змістившись в центр, досвідчений півзахисник обігрався в «стінку» з Валентином Біликом, увійшов в штрафний майданчик та влучно пробив повз голкіпера «Колоса» Олександра Чернятинського (1:2).

***

«Колос» (Бучач) – «Дністер» (Заліщики) – 1:2 (1:0)

21 серпня. Бучач. Стадіон «Колос». 150 гл. +29 град.

suddi v Buchachi

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Олег Богач (Тернопіль), Ростислав Новосад (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Іван Будівський (Теребовля).

«Колос»: Чернятинський, Новачинський-к, Ваврик, Грегуль, Ткачук (Наконечний, 85), Сороцький (Кармаліта, 78), Гурін (Кобеля, 78), Мостовий, Сташків, Софінський (Проскура, 84), Федчишин. Запасні: Правдюк, Курдупель, Р. Кривий.

«Дністер»: Кузняк, Давидюк-к (Чемерейко, 79), Стрільчук (Тракало, 46), Пасічник, Кірієнко (Червонецький, 46), Шишигін, Білик (Садовський, 90+3), Бобик, Ландяк, Голодрига (Городинський, 86), Процик. Запасний: Попович.

Голи: Андрій Новачинський (32), Валентин Білик (49), Тарас Червонецький (65).

Попередження: Арсен Сташків (11), Іван Кірієнко (17), Євген Гурін (31), Олександр Ткачук (49), Володимир Мостовий (55), Роман Курдупель (86, з лави запасних), Олег Тракало (88), Андрій Новачинський (88), Микола Ландяк (89).