• Ще 13 Героїв отримали звання “Почесний громадянин Тернополя” посмертно • Найбагатший уродженець Тернопільщини передумав купувати Білгород-Дністровський порт • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: хет-трик Рибака та дублі Бардокіна і П’ятничка приносять лідерам синхронні перемоги • На Тернопільщині зацікавлені у відкритті Почесного консульства Словаччини • На Тернопільщині волонтер на колесах за період повномасштабної війни зібрав 10 млн гривень для військових • У Тернополі п’яний водій “Мерседеса” врізався в “Тойоту” • На Сумщині загинув командир-десантник з Тернопільської області • Вища футбольна ліга Тернопільщини: рекордні перегляди, перші дві червоні картки у турі та другий автогол Ясніцького • Енергетики повідомили, чи застосовуватимуть графіки вимкнень світла на Тернопільщині 22 вересня • Штраф від ТЦК із 17 тисяч може зрости до 37 – яка причина • Вперше матч дитячої футбольної ліги Тернопільщини показаний “наживо” • НБУ готується блокувати карти українців: нові правила на грошові ліміти • Чому щороку мешканці міста на Тернопільщині збираються біля “стіни смерті”? • Рецидивіст у СІЗО на Тернопільщині “продавав” землю і житло • На Тернопільщині померла директорка музею Соломії Крушельницької • В Україні готують новий формат видачі повісток: у Міноборони розповіли деталі • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна з Тернопільщини: Герою було всього 29-ть • Пільги, про які не говорять: що пенсіонери можуть отримати безкоштовно • У Зборові відбулися масштабні відкриті уроки футболу (+фото) • На Тернопільщині розшукали водійку, яка спричинила смертельну аварію в Скалаті і втекла з місця ДТП • У Гусятині під колеса авто потрапив пішохід з Хмельниччини • Небесне воїнство поповнив військовослужбовець з Тернопільщини: загинув на Донеччині • Відома тернополянка, яка виступала на європейських сценах, організовує свій перший концерт в рідному місті • На Донеччині загинув 54-річний воїн з Тернопільської області • Брав у доларах і гривнях – на Тернопільщині затримали організатора ухилянтів

Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: хет-трик Рибака та дублі Бардокіна і П’ятничка приносять лідерам синхронні перемоги

Опубліковано: 22 Вересня 2024р. о 11:54

Учора, 21 вересня, відбувся 8-й тур ветеранського чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року серед гравців, яким виповнилося 40 років і більше. Обидва лідери здобули синхронні перемоги і ще більше зміцнили своє лідируюче становище.

«Кобзар (Гаї Шевченківські) – «Ветеран» (Плотича) – 3:6 (Володимир Містерман, 5, Зіновій Олексишин, 68, Анатолій Романів, 80 з пен. – Василь Рибак, 40+3, 48, 73, Ігор Панчук, 51, Віктор Павлович, 53, Ігор Грицишин, 65).

Лідери ветеранських перегонів сезону-2024 здобули не просту перемогу над «Кобзарем» з Гаїв Шевченківських. Ветеранам з Плотичі довелося відіграватися, більше того, перший тайм завершився внічию – 1:1. Та все ж у другій половині матчу  дався взнаки бомбардирський хист Василя Рибака, у минулому гравця тернопільської «Ниви», котрий до одного м’яча у першому таймі доплюсував ще два у другому. Загалом у поєдинку було забито аж дев’ять м’ячів і він став рекордним у сезоні. До цього вісім голів у одній зустрічі було забито у матчі «Нічлава» – «Ветерани Тернопільщини 40+» (1:7).

«Агротехпрод» (Скалатська ТГ) – «Ветерани Тернопільщини 40+» – 0:6 (Ігор Бадло, 25, Роман Бардокін, 35, 40, Олександр Ждаха, 36, Володимир П’ятничко, 46, 52).

У Скалаті зустрілися діючий ветеранський чемпіон області та аутсайдер нинішніх ветеранських перегонів. Гості здобули відносно легку перемогу, хоча перший гол дався їм надзвичайно важко. До нього вони йшли аж 25 хвилин. Відзначимо дублі в складі переможців на рахунку Романа Бардокіна та Володимира П’ятничка. Останній з сімома забитими м’ячами очолив бомбардирські перегони ветеранського  чемпіонату.

Команда «Нічлава» (Копичинці) пропускала восьмий тур.