Найсвіжіше:
• На Козівщині незаконно змінили власника землі вартістю 3 мільйони • На Тернопільщині стався конфлікт за приміщення між районною та міською радами • Нові будинок та авто й багатомільйонні статки: що задекларував нардеп Гевко • Тернопільські аптекарі потрапили у поганий рейтинг • 6 земельних ділянок, 4 авто і вдвічі більша зарплата: декларація мера Борщева • Мер Чернівців розкрив свої статки: чим володіє Клічук у 2025 році • У селі під Тернополем жінка незаконно проникла в чужий будинок • 78-річний водій збив на пішохідному переході тернополянку • Страшна війна без жалю забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • П’яний водій отримав 7 років в’язниці за збиту на смерть тернополянку на пішохідному переході • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернополя: свій останній бій воїн прийняв на Сумщині • Жителька Теребовлі видурила у знайомого понад 50 тисяч гривень, обнадіюючи перспективою близьких відносин • На Збаражчині затримали браконьєра з незаконним уловом • Рахунок для юридичної особи: чому варто обрати ПриватБанк • На Тернопільщині родина пацієнта дала згоду на донорство серця та нирок • На Тернопільщині судитимуть правоохоронця, викритого на хабарі за пом’якшення покарання • На Тернопільщині запустять освітню платформу «Мрія» • У Теребовлі замість радянського пам’ятника встановлять тризуб або хрест • Чернівецька обласна рада звинуватила губернатора у зриві сесії • У Польщі сподіваються на ексгумацію жертв Волинської трагедії на Тернопільщині після Великодня • Втомилися хворіти? Тоді вам – до імунолога • Міський голова Івано-Франківська оприлюднив декларацію про доходи за 2024 рік • Тернопіль потрапив до числа найзабрудненіших міст України • На Тернопільщині судитимуть командира, який нараховував підлеглому «бойові» за ремонт будинку своєї доньки • Лише серія пенальті визначила чемпіона та бронзового призера обласних футзальних змагань
rss

Відкриття ринку землі: фермерам обіцяють кредити під 5%


Опубліковано: 28 Вересня 2019р. о 9:34

Кабінет Міністрів шляхом компенсації з державного бюджету планує знизити ставку кредиту для фермерів нижче 5%, щоби після відкриття ринку землі вони змогли на рівних умовах з великим бізнесом брати участь у покупці ділянок.

Про це під час конференції “Земля як фактор розвитку українського села” заявила міністр фінансів Оксана Маркарова: «Ви зможете піти в будь-який банк, котрий є учасником цієї програми. Якщо ваші документи відповідають, то ваш кредит буде здешевлений. Держава спрямує з бюджету гроші, щоби ваша ставка була не 20%, як зараз, не 10-11%, як ми розраховуємо, що буде досягнуто ринковими механізмами, а щоби ставка була менша  5%”.

За словами голови Мінфіну, уряд також планує застосовувати другий механізм підтримки фермерів, які хочуть взяти участь у купівлі землі. Мова йде про фонд часткового гарантування кредитування, який передбачає, що держава надаватиме банкам додаткові гарантії, оскільки вони не хочуть видавати кредити без великої застави. Маркарова додала, що обидва ці механізми підтримки можуть бути об’єднані в один.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
29 Березня
28 Березня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше